Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg igaz, hogy az Avonban...

Tényleg igaz, hogy az Avonban rossz termékek vannak?

Figyelt kérdés

Mondta tesom hogy Clearskin arcápolót onnan ne rendeljek,mert nagyon sz*r!!!!!és mondta h csak a festékei jók..és rendeljek az oriflameből..

Ez igaz hogy nem ér semmit a Clearskin?


2010. jan. 25. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg nagyon gyengék a termékei,de az oriflame sem jobb egy fokkal sem.Helyesebben mondva inkább igénytelenek a termékeik.
2010. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

háát nálam elég sok Avonos cucc "bemondta az unalmast":D aza csillógós szempillaspirál sz@rt se ér nem is csillog:S az illatosított tusfürődjüktől kiütéses lettem:S:S

avonból már csak szemcerkát alapozót meg intimlemosót rendelek mást nem:D

2010. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Szintetikus szarok, és drágábbak is, mint a boltban, de nem jobbak. Egyetlen pozitívum, hogy nem tesztelnek állatokon. De nem valami extra minőség.
2010. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van Avonos smink és van ami sz*r,de van amit rendszeresen megveszek(pl szemceruza).
2010. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

18:11

nekem is van csillogós szempillaspirálom és tényleg sz*rt sem ér :S azért napfényben kicsit látszik, hogy csillog, szóval majd nyáron fogom használni :D


amúgy a többi termékkel nincs bajom. van testápolóm, az nagyon jó. meg nagyon szeretem ezeket a Color trend-es sminkcuccokat, azok is jók. avonos samponom is van, és hajvégápoló szérumom, amivel nagyon meg vagyok elégedve.

és a testpermeteket is szeretem.

van amikor ki lehet fogni nagyon jó akciókat, de amúgy sem olyan drágák ezek a termékek...

2010. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

A fiaimnak vettem Clearskin termékeket,lemosót , tonikot és ecsetelőt, mert nagyon pattanásos volt a bőrük. Eléggé nehezen vettem rá őket, hogy használják, de bevált, segített a problémákon.

Én a holt tengeri illetve shea vajas termékeiket valamint a SSS fürdőolajat használom, nekem beváltak.

Az arckrémekből többfélét is próbáltam, valahogy egyik sem jött be.

2010. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
egyszer vettem egy body maximum makeover krémet narancsbőrre+elvileg fogyasztó krém is,az a lila.hát másnapra vörös pattanások jöttek ki rajtam és körülöttük fehér volt. mégegyszer bekentem,hátha nem attól,dehát mégegyszer kijöttek...és írtózatosan viszkettek!!amúgy a colourtrendek tényleg jók,meg egy szempilla spirállal is megvagyok elégedve.de krémeketnem fogok venni!
2010. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

nekem van sminkem is. mind bejött. bár volt már olyan, hogy nem úgy nézett ki a szín rajtam, mint a képen. de ez még nem olyan nagy baj, mert épp kis különbség volt. krémek nekem pl. bejöttem. 2 in 1 sampon-balzsam 3 napig "tart" 3 nap és hajmosás. wu2-vel (nem avonos a wu2!!) 4-5 nap. szemcerkám nagyon jó, azt máshonnan nem is rendelnék semmi esetre sem. parfümöm is van egypár, nekem tetszenek :) testápoló az epilálás után jön jól, hűsít =) én meg vagyok elégedve vele. bár lehet kipróbálom a "she"-t, mert azt mondják h. az tökéletes :D

14/L

2010. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egyáltalán nem tetszenek, egyszer rendeltem szemhéjpúdert de az is elég vacak volt.
2010. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
17.06 majd pár év múlva más lesz a mérce nálad is
2010. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!