Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hosszú, hegyes műkörmöt...

Hosszú, hegyes műkörmöt tényleg meg lehet szokni, nem nehézkes vele a mindennapos élet? Tapasztalatokat várnék főleg.

Figyelt kérdés

Egyik nap a strandon láttam egy csajt viszonylag hosszú stiletto körömmel. Vicces volt, ahogy nem bírta enni a lángosát, nem bírta kinyitni a kóláját, és a pasija arcába is folyton belekapott véletlen, ami után 5 perces bocsánatkérések következtek. :)


Viszont nekem már tök régóta tetszik a hegyes köröm, eddig csak rövidebb kocka volt, gondoltam most nyáron végre csináltatok, dehát nemtom, meg tudnám azt szokni 1-2 hét v 1 hónap alatt?

Tapasztalatokat légyszi :)



2015. júl. 9. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Férfi vagyok, de az egyik legundorítóbb amit egy nő tehet magával, azok ezek a borzalmas hegyezett műkörmök. Biztos van akinek ez jön be, de hidd el, a legtöbb ismerősöm szerint is nevetségesen néz ki. Nálam pl. kizáró ok is lenne ismerkedésnél.
2015. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta hosszú épített műkörmeim vannak (stiletto, orosz mandula és szögletes). (Na nem folyamatosan, két hetente egy hetet pihentetem h szellőzzön a saját körmöm.)

A pihentetés után amikor kész vannak a körmeim általában 48 óra amíg megszokom az új hosszúságot. Addig próbálok nem belekapni az orromba meg ilyenkor még nagyon éles a körmeim széle és véletlenül könnyen kimarhatok vkit ha nem figyelek. Ha letelt a 2 nap pedig megy minden a rendes kerékvágásban, főzés, mosás, takarítás, minden.

Butaság, h nem lehet ilyen karmokkal semmit sem kezdeni, én mindent ugyanúgy csinálok, sminkelés, kontaktlencsézés, festés, teregetés, mosogatás stb. Amire oda kell figyelned, hogyha pl dobozos kólát nyitsz ki akkor nehogy letörd a körmöd illetve nejlonharisnya felvételnél extra óvatosnak kell lenned. Plusz ha olyan kis béna vagy mint én, akkor ha bevered a kezed szekrénybe/falba nehogy lezúzd a körmeid :D Ennyi.

Nekem egyszer volt eddig a kb 6 év alatt komolyabb probléma a műkörmömmel, ugyanis rácsaptam a kocsiajtót és kettészakadt - a sajátommal együtt. A doki szerint ha nem lett volna műkörmöm akkor lehet le is szakad az ujjam vége, úgyhogy végülis még jót is tett, h volt műkörmöm és némileg felfogta a kocsiajtót.


Olvastam az előző kommentet és öhmm.. akinek nem tetszik ne nézze :D Nekem sokan szóltak be, hogy hát szerintük túlzás meg csúnya meg gusztustalan meg ribis h 2-3 centi hosszú karmaim vannak, de amúgy minden rendben van velem, csak ne legyen már hosszú a körmöm mert az egészségtelen (:D) és amúgyis hogy néz ki, hát ezzel egy villanykapcsolót nem tudok lekapcsolni (:D) és h törlöm ki a fenekem (wc papírral:D:D), szabaduljak meg tőlük.. Kivétel nélkül a pasiktól szabadultam meg ilyen esetben, mert akinek nem tetszel úgy ahogy vagy 100%ig hanem kiakad a körmödön, az szokott később elhagyni ha hízol 4 kilót vagy egyéb ilyen apró hülyeségért.

Szóval ha hosszú körmöt akarsz akkor hajrá, én csak támogatni tudlak benne.♥

2015. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Tévedsz. Pár plusz kiló nem zavar. De ha látom, hogy ilyen körmei vannak, inkább oda sem megyek hozzá, mert 100%, hogy nem egymást keressük.
2015. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!