Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem jó mindennapos...

Miért nem jó mindennapos basználatra a vízálló szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Egy oldal hozta ki eddig, hogy nem jó a vízálló szempillaspirál, de nekem ennél több kell, hogy meggyőzzenek. Ha a vízálló nem pereg, miért vesznek sokan sima spirált?

2015. febr. 5. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
* használatra
2015. febr. 5. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:

basználatra :D

nehezen jön le, nekem mindig kihullik csomó szempillám, amíg vakarom le, bár a nemvízálló lemosásakor is

2015. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :)

Esetleg másnak van valami tapasztalata, információja vagy valami?

2015. febr. 5. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindennapos használatra egyik szempillaspirál sem ajánlott, mint ahogy eleve a smink sem ajánlott minden napra. De a vízállóból sokkal több anyag marad a szemeden, ami roncsolja a pillákat.
2015. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha lemosom kétfázisúval este, akkor is nagyon káros? Persze úgy mindennapra, hogy amikor elmegyek itthonról.
2015. febr. 7. 02:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem károsabb a simánál. Többnyire amiatt szokták károsnak titulálni, mivel nehezebben jön le, keményebb az állaga és lemosásnál így a pillák eltörhetnek. Én minden nap vízálló spirált használok és még megvannak a szempilláim (nem is kevés ráadásul.) Ha odafigyelsz, hogy mindig lemosd rendesen, de ugyanakkor finoman, nem lesz bajod.
2015. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
El se tudom képzelni, hogy mivel próbálod leszedni a szempillafestéket,hogy hullik és törik a szempillád! Finoman kell sminkvattával letörölni, egész addig amíg a vatta fehér nem marad. Lehet kapni kondicionáló szemspirált is,ami színtelen, a szempilla hidratálására,éjszakára, de ricinussal bekenve ugyanolyan jó.A mostani szempillaspiráloknak már ápoló hatásuk is van,én most Avon márkájút használok, kollagénes, E vitamint, stb. tartalmaz.
2018. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!