Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nektek melyik szempill...

Lányok, nektek melyik szempillaspirál a kedvencetek és miért? 14l

Figyelt kérdés
Most szeretném megvenni életem első szempillaspirálját,viszonylag hosszúak a szempilláim,de még szebbé szeretném tenni.Ti melyiket ajánlanátok? :)

2015. febr. 4. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Maybelline spirálok a kedvenceim. Kezdetnek a Lovely Pump Up-ot venném, mert nem drága, de nagyon jó.
2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Valójában szinte mindegy.


Milyen árkategóriában gondolkodsz? Ami kicsit drágább, az pl. az Art Deco, nekem bejött, bár rendszeresen nem engedhetem meg, hogy ilyet vegyek.

Olcsóbbakból meg szinte mind egyforma. Ki kell próbálni egypárat, mire rájössz, melyik a legjobb neked, melyiknek a nyele áll rá a kezedre, és a pilláidon melyik mutat a legjobban. Szerintem nincs általános recept.

2015. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem az estée lauder szempillaspirál jött be a legjobban. nem ragadt rá felesleges festék a szempillámra, különválasztotta a szálakat, és szép fekete. nagyon jó.
2015. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Essence lash princess vagy lovely curling pump up :)
2015. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Maybelline One by One a kedvencem , de olcsóbb árkategóriában jókat hallottam az Essence Lash Princess-ről a Lovley Curling spirálról és a Miss sporty studio lash spriáljáról is.
2015. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lovely false la(n)ses(rózsaszín kiszereles). 600 ft a rossmanban
2015. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Essence Lash Princess az eddigi legjobb szempillaspiráom,nem szeretem az essence márkét mert vannak gagyi cuccai,de ez nem az,eddig tényleg nem találtam jobbat!
2015. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Bourjois Volume Clubbing! Életem legjobb spirálja, pedig 20 éves koromra már mindent kipróbáltam. Hatalmas, hosszú, dús, erős fekete pillákat csinál, de nincs műhatás vagy pókláb effektus. Van vízálló változata, ami nagyon brutál, de a sima is baromi tartós. 3000-4000 között van az ára, Douglasban lehet beszerezni.

20l

2015. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ár szerint növekvő:

Lovely Curling Pump Up

Essence Lash Princess

Maybelline Colossal Volume Express Smokey Eyes

Az utóbbi számomra eddig a best, de a Lovely is nagyon jó, ráadásul nevetségesen olcsó is.

2015. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni Lovely Pump Up-ot?:)
2015. febr. 7. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!