Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, milyen legyen a körmöm?

Lányok, milyen legyen a körmöm?

Figyelt kérdés

Most is zselés műkörmöm van, de már csúnyán lenőtt, és le is tört 2, szóval menni szeretnék újat csináltatni de nem tudom milyen színű legyen. Mindenképpen valami nyári színre szeretném csináltatni. És valami olyan színre gondoltam, ami minden ruhához illene, de az csak fehér és fekete..feketét meg nem akarok, és annyira nagyon fehéret sem.


[link]


A bal oldali (piros) nagyon tetszik, a formája ilyen lesz és arra gondoltam hogy olyan lenne az alap színe, és benne egy ferde vonal, ami fehér színű. Ez mennyire nézne ki jól?

Esetleg valami más ötlet? Képeket is elfogadok!

Köszi előre is :)


2015. júl. 5. 17:31
 1/1 anonim válasza:

szia ez a köröm volt nekem megcsináltatva műkörömben(a képen géllakos ) és nagyon gyönyörű, és nagyon imádtam egyszerüen mindenhez ment ! :)) /16/L

[link]

És a kérdésedre válaszolva .. szerintem jol nézne ki ! :)

2015. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!