Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlotok porcba lőtt...

Mit ajánlotok porcba lőtt fülbevalónál? Lövés vagy szúrás?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, tudom hogy már van egy csomó ilyen kérdés, de igazából még mindig nem tudok dönteni hogy lövessem vagy szúrassam. A porcba lövetett fülbevalót nagyon megszeretném csináltatni, de egy kicsit félek hogy mégis milyen lesz. Hallottam érzéstelenítésről is, amit a szúrás előtt lehet kérni. Szerintetek érdemes vagy teljesen felesleges? Még amiatt is aggódok, hogy hallottam még rémsztorikat is pl.: a szúrás után depressziós lett, vagy nem tudott enni, vagy kihullott a haja vagy belilult és hólyagos lett a füle... Kérlek válaszoljatok, mert nem tudok dűlőre jutni megcsináltassam-e. Biztatás is jöhet ;) KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!
2010. márc. 2. 21:11
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
64%
ma lövetem a 3.-at
2010. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
nekem 2 van porcba, mindkettőt lőtték, érzéstelenítés nem volt, a fülbevalók hegye se volt túlságosan hegyes, de nem éreztem semmit. azok amiket cimpába lövettem,(szám szerint 5) mindegyik jobban fájt.
2011. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

utolsó vagyok (bár gondolom már rég nem aktuális xD)

nekem a porcba lőttek kb másfél hét alatt teljesen begyógyultak, bár ez ember függő, csak volt aki írta, h neki milyen sok idő volt :)

2011. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Na, kerdezo! Vegul szuratva vagy lovetve lett?:)
2015. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!