Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlotok porcba lőtt...

Mit ajánlotok porcba lőtt fülbevalónál? Lövés vagy szúrás?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, tudom hogy már van egy csomó ilyen kérdés, de igazából még mindig nem tudok dönteni hogy lövessem vagy szúrassam. A porcba lövetett fülbevalót nagyon megszeretném csináltatni, de egy kicsit félek hogy mégis milyen lesz. Hallottam érzéstelenítésről is, amit a szúrás előtt lehet kérni. Szerintetek érdemes vagy teljesen felesleges? Még amiatt is aggódok, hogy hallottam még rémsztorikat is pl.: a szúrás után depressziós lett, vagy nem tudott enni, vagy kihullott a haja vagy belilult és hólyagos lett a füle... Kérlek válaszoljatok, mert nem tudok dűlőre jutni megcsináltassam-e. Biztatás is jöhet ;) KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!
2010. márc. 2. 21:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
15%

22:43!

Képzeld én lövettem, és hegyes volt a fülbevaló vége, csak tudom, hogy nekem mivel csinálták!!!! Viszont biztos van olyan hely, ahol tompa végű ezek szerint...

2010. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy piercerhez, kozmetikus úgyse szúr,csak lő
2010. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
És egy nem kozmetikus csak egy egyszerű fülbelövő ember (:D) is megtudja csinálni jól nem?:D
2010. márc. 3. 19:13
 14/34 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen lövesd.Én pár hónapja csináltattam-mielőtt beültem a székbe megkérdeztem,hogy mennyire fog fájni.Azt mondta,hogy a vendégei szerint annyira sem fáj,mint a fül nem porcos részén.Mondom akkor,ok-de azért paráztam előtte.Én nem éreztem semmit az átlövés pillanatában,de utána nagyon sokáig nem tudtam azon az oldalon aludni,mert nyomásra fájt.Kivettem az orvosi fémet,kicseréltem egy bizsura amikor már gyógyultnak látszott(6 hét után szabad kicserélni)de attól úgy begyulladt hogy egy hatalmas gennyes hólyag lett a fülem hátoldalán,szóval gyorsan visszaraktam az orvosi fémet,azóta minden ok.Szerintem erre a helyre ne rakj nemesfémet v bizsut,mert érzékenyebb.Ékszerboltban lehet már kapni orvosi fém szárúakat.
2010. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Szóval akkor majd lövetni fogom :D a lövetős tábor győzött :D Jól van :D Az utolsónak: Mennyi idő alatt múlt el a fájdalom miután visszacserélted az orvosi fémre? Köszönöm szépen! :)
2010. márc. 3. 20:42
 16/34 anonim ***** válasza:
74%
A bizsus eset után,miután visszacseréltem az orvosira szinte 1-2nap alatt elmúlt az a hólyagszerű duzzanat,de a fájdalom pár óra alatt megszűnt a csere után.Egyébként szerintem amikor kicseréltem a bizsura,akkor már gyógyult volt,de a bizsu valami irritációt váltott ki,úgyhogy később sem fogom szerintem bizsura vagy ezüstre/aranyra váltani,most is az van bent,amivel kilőtték,de ki kellene már cserélni,mert ennek vastagabb a szára,mint egy normál fülbevalónak,szóval ugyanilyen orvosi fémet akarok venni,csak "normál szárút".Szerintem a porc érzékenyebb,szóval te is inkább keress a gyógyulás után is ilyen anyagú fülbevalót.Ja,és a gyógyulási idő 6 hét,nem pedig 4,mint a nem porcosnál.De ezt úgyis el fogja mondani,aki csinálja:))
2010. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
csakis szúrás, és ne kozmetikában, hanem piercingessel csináltasd. Utána sokat fogsz vele szenvedni ígyis-úgyis, mármint nekem pl nem gyulladt be, vagy ilyenek, de a napi többszöri fertőtlenítés, mozgatás...stb elég macera volt, ráadásul kb 3 hónap volt, amíg teljesen begyógyult...
2010. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
74%
Ja, még az előző vagyok. Semmi bajod nem lesz tőle amúgy, túlélhető. És mindenképpen érzéstelenítik, ha nem kéred az ellenkezőjét. Nekem fagyasztással érzéstelenítette a srác, semmit nem éreztem...
2010. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
Szúrasd.Nekem először a bal fülembe lövettem, az egy év volt mire meggyógyult rendesen.Most szúrattam másfél hónapja a jobb fülembe és teljesen begyógyult, szóval inkább szúrás mint a lövés, és az tényleg nem roncsolja a szöveteket.
2010. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
36%
Legalább ne mondanál ilyen nagy hülyeséget kedves előző! Már, hogy ne roncsolná??? Gondolj már bele, hogy egy olyan helyre szúrnak lyukat, ahol eredetileg nem kéne lennie. :D Mindkét eljárás roncsolja, erről ennyit!
2010. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!