Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlotok porcba lőtt...

Mit ajánlotok porcba lőtt fülbevalónál? Lövés vagy szúrás?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, tudom hogy már van egy csomó ilyen kérdés, de igazából még mindig nem tudok dönteni hogy lövessem vagy szúrassam. A porcba lövetett fülbevalót nagyon megszeretném csináltatni, de egy kicsit félek hogy mégis milyen lesz. Hallottam érzéstelenítésről is, amit a szúrás előtt lehet kérni. Szerintetek érdemes vagy teljesen felesleges? Még amiatt is aggódok, hogy hallottam még rémsztorikat is pl.: a szúrás után depressziós lett, vagy nem tudott enni, vagy kihullott a haja vagy belilult és hólyagos lett a füle... Kérlek válaszoljatok, mert nem tudok dűlőre jutni megcsináltassam-e. Biztatás is jöhet ;) KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!
2010. márc. 2. 21:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó: olyan okos vagy :) nem azt mondtam,hogy jót tesz a fülnek a szúrás, hanem azt,hogy jobban jár vele,mintha lövetné.


és ha ilyen nagy hülyeségnek találod amit írtam, akkor tessék:

A fülbelövő pisztoly eredetileg csak füllyukasztásra készült. A belövendő fülbevalók általában csak egy méretben vannak és túl rövidek ahhoz, hogy alkalmazkodjanak a gyulladáshoz. Több sérülést okoz a szövetekben, mivel tompább mint a tű, a szöveten keresztül - szó szerint - szakít, míg a tű az ékszer nagyságának megfelelő tiszta lyukat vág.

2010. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Így van,a lövés károsítóbb mint a szúrás..Én az orromat lövettem,mert félek a szúrástól,pedig akkor is tisztában voltam azzal,hogy a lövéssel több kárt okozok mint a szúrással.Szerintem szúrasd,1percen belül megvagy,aztán tarts be mindent,amit mondanak.
2010. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
hajjaj! :D azt hiszem nagyon megoszlanak a vélemények! :D Szóval akkor szúrassam. :D Én hiszek nektek tényleg lehet hogy a lövés jobban károsítja a szöveteket :D ezt pedig én nem akarom, úgy hogy átpártolok a szúráshoz :) :D MÉG mindig KÖSZÖNÖM szépen a kommenteket írjatok még ;)!
2010. márc. 6. 15:01
 24/34 anonim ***** válasza:
55%

Jobb a szúrás,mint a lövés.Ahogy írták: a lövés eredetileg sima füllyukasztásra jó, de a porcba lőtt ékszer, az már piercingnek számít(helix)

És a piercingeket nyilván nem lövéssel, hanem szúrással csinálják.

2010. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Még mindig aktuális a kérdés :)
2010. márc. 19. 18:19
 26/34 anonim válasza:
100%
03-02 21:26..láttál orvosi fém fülcsit(amit bele lönek?)tompa az agyad!!
2010. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
54%

utolsó:

nézd meg egyszer,nem olyan hegyes mint a tű,ezért jobb szúratni.

nézzél utánna,vagy legyen valami fogalmad a piercingekről meg hasonlókról mielőtt pattogsz :)

2010. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várok még:D
2010. ápr. 30. 20:03
 29/34 anonim válasza:
04-29 16:39 BA+ nem azt mondtam ,hgy olyan hegyes mint a tű hidd el több fogalmam van a piercinges dolgokról mint neked bármikor is lesz!!! olyan okos vagy basszus...érdekes nekem lövetve is volt(semmi baj 2 hét ki is cseréltem ezüstre)szúratva is és elfertőződőt pedig lefertölenitette a fülcsit is meg a fülemet is...szóval LÖÖVVEESSDD!!
2010. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Azt hiszem lövetni fogom :):D Köszi a válaszokat
2010. máj. 2. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!