Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlotok porcba lőtt...

Mit ajánlotok porcba lőtt fülbevalónál? Lövés vagy szúrás?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, tudom hogy már van egy csomó ilyen kérdés, de igazából még mindig nem tudok dönteni hogy lövessem vagy szúrassam. A porcba lövetett fülbevalót nagyon megszeretném csináltatni, de egy kicsit félek hogy mégis milyen lesz. Hallottam érzéstelenítésről is, amit a szúrás előtt lehet kérni. Szerintetek érdemes vagy teljesen felesleges? Még amiatt is aggódok, hogy hallottam még rémsztorikat is pl.: a szúrás után depressziós lett, vagy nem tudott enni, vagy kihullott a haja vagy belilult és hólyagos lett a füle... Kérlek válaszoljatok, mert nem tudok dűlőre jutni megcsináltassam-e. Biztatás is jöhet ;) KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!
2010. márc. 2. 21:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
25%
Mindenképpen lövesd szerintem. Az hamar megvan, és hidd el egyáltalán nem fáj. Utána sem, maximum olyan zsibbasztó, égő érzés egy pár óráig, de egyáltalán nem fájdalom. Az viszont nagyon fontos, de ezt úgyis elmondja neked, aki csinálja, hogy 4hétig nem szabad kivenni. Én hülye fejemmel kicseréltem 1hét után és kétszeresére dagad a fülem ahol a piercing volt. :D Vérzett is és tiszta genny volt. :S Viszont nyugi ha nem vagy olyan türelmetlen mint én és betartod amit a piercinges mond, akkor nem lesz semmi problémád. :) Mondjuk érdekes módon nekem miután egy picit már begyógyult valamiért nem bírta a fülem azt a piercinget amit belelőtt, mert az egy picit vastagabb mint pl. a sima fülbevalók szára, szóval lehet, hogy neked se bírja majd, de majd meglátod. :)
2010. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

Ne lövesd, hanem szúrasd.A lövés rocsolja a szöveteket, mivel egy tompa végű fülbevalót lőnek be.

Mindenféleképpen a szúrást ajánlom, egyáltalán nem fáj, még érzéstelenítő nélkül se. Nekem 3 db van porcba és egyik se fájt. Ja és olyan helyre menj,amiről sok jót hallottál :)

2010. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
21%
Ajj.. Lőtték már a füled vagy eddig csak szúrták? Mert ha már lövetted, akkor tudhatnád, hogy nem tompa végű, hanem HEGYES!! Olyan mint pl. a körző vége vagy egy vastagabb tű. Szerintem lövesd, hamarabb megvan és nem fáj.
2010. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
én 2 éve csináltattam..előtte szurattam 2-t..igaz nem porcba..szoval amiket szurattam nem birnak semmit csak az orvosi acélt ami a porba van meg mindent..nem birok rajta eligazodni..x) érzéstelenitő felesleges..mint a méhcsipés :)a rémsztorik meg kitalációk általában ne félj:) mikor átlövik kicsit zsibbadhat a füled meg piros lesz de nem vészes egyátalán:)) szerintem nyugodtan csináltasd meg:)
2010. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
lövesd
2010. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
60%

22:01

Elárulom neked,hogy az a fülbevaló,amit be lőnek nem hegyes.. ezért is roncsolja a szöveteket, de szerintem inkább nézz utánna a dolgoknak vagy kérdezz meg egy piercert.

2010. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szúrasod mindenképp!
2010. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
szúrás..ne lövesd
2010. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Szúrás. Lövést én még cimpába se, nemhogy máshova.
2010. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ó! Nagyon köszönöm a szupergyors válaszokat! Nagyon rendesek vagytok! ;) Hát abban már biztos vagyok hogy fogok csináltatni :D Már csak egy kérdésem lenne (ne haragudjatok :D) Egy sima fülbevalós is megtudja csinálni vagy el kell mennem piercingeshez?:D Köszönöm tényleg a válaszokat! :D
2010. márc. 3. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!