Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtok élénk rúzst hétközn...

Használtok élénk rúzst hétköznapra is?

Figyelt kérdés

Én igen, nekem valahogy nagyon tetszenek az élénk rúzsok és használom is, nem csak buliba, hanem hétköznapra is.:)


Van még itt valaki? :D


19/L


2015. máj. 18. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem áll jól, szóval nem. Inkább a szemem festem ki erősen, az jól áll.
2015. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ritkán. Régebben többet használtam, amíg szemüveget hordtam, és a szemem úgyse tudtam eléggé hangsúlyozni. Mostmár kontaktlencsés vagyok és azóta átszoktam a szemhangsúlyos sminkre.
2015. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2015. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha, amikor olyan a hangulatom, szoktam. Bár az is kérdés, hova megyek éppen... egyetemre simán felteszem, mert ott mki azt hord már, amit akar, de ügyintézéshez stb. inkább nem :).
2015. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régebben elég sokat használtam piros/pink erős rúzst, mostanra viszont már leálltam vele, idegesített, hogy evésnél/ivásál óvatoskodni kellett, félni hogy lejön vagy elkenődik - nyílván ha márkásabb(MAC vagy hasonló) rúzsaid vannak, nincs ilyen probléma, de 5-6000 ft-okat én sajnálok kiadni egy rúzsért

19/L

2015. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, de nem mindig, mikor milyen a kedvem : D 25L
2015. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!