Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség! Pontosan hol tudnék...

Segítség! Pontosan hol tudnék venni olyan medált a barátnőmnek valentin napra, ami szív alakú, ketté kell törni, és általában egyik nála marad egyik nálam?

Figyelt kérdés

És kb mennyibe kerül?

19/f


2010. febr. 6. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Pl. bizsuboltban biztos van.
2010. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezüstöt akarsz vagy aranyat szerintem érdemes lenne ékszerboltban érdeklődni. Nem hiszem, hogy annyira ritkaság lenne, pláne nem valentin nap előtt :)
2010. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj.. csak ne aranyat és ne is bizsut!

Arany már egyáltalán nem divat a fiatalok körében.

Elsőnek gondold végig milyen ékszerei vannak a barátnődnek és úgy dönts. Ha ezüstözött fülbevalót,nyakláncot,karkötőt hord akkor csakis ezüstöt vegyél.

Persze lehet hogy ő éppen abba a kevésbe tartozik hogy aranyat hord.

De mindenféleképpen ékszerésznél vegyél, ott kapni fogsz. Ezüst kb 1500 ft.

20/L

2010. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fúú utolsó köszönöm a válaszod :)

Ezüst v bizsu közt vaciláltam... mert nincs sok pénzem, de nem is gondoltam hogy ilyen olcsó:)

Esetleg tudna vki egy olyan ékszerboltot, ahol biztosan van Pesten...Sajnos nincs időm végigjárni :/

2010. febr. 6. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

19:24-es vagyok.

Sajna nem vagyok pesti, így nem tudok segíteni.

De találtam egy honlapot innen rendelhetsz, ha minden kötél szakad. Reméljük meg jön hétvégéig.

[link]

Látod itt 1390 ft.

Én azt ajánlom amibe I love írás van, vagy a simát.

Tetszeni fog neki. :)

Jó ötlet.

2010. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igazából az ő ötlete... 1-2 hónapja mondta h a bnője kapott ilyet és tetszik neki:P

2010. febr. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!