Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bi-es woman 313 nevezetű...

Bi-es woman 313 nevezetű parfümöt vagy fújósát láttok valahol? Ha nem, akkor tudtok ehhez nagyon hasonlót?

Figyelt kérdés

Teljesen "véletlenül" akadtam rá kb. 2 hete Bp.-en egy kis új kínai-háztartási üzletben. 550Ft volt 15ml,az utolsó darab és nem is biztos,hogy lesz.

Neten keringek napok óta,de sehol nem árulják. Illetve az illatszernagyker.hu oldalon van,de itt meg 10.000 a minimum rendelés. Össze is szedtem ennyit a kosárba,csak hogy legyen ilyen parfümöm,aztán láttam 2.500 szállítást még rátesznek,na mondom akkor sztornó és megpróbálok így a neten utána keresni.50.000 felett persze a szállítás ingyenes,de ennyire nem vagyok elvetemült.:)


Ezóta már nagyjából sikerül kiderítenem,hogy ez a kis parfüm minek lehet az utánzata és így közelebb kerülve egy hasonló illat felkutatásához.Elvileg a Carolina Herrera 212, de hogy most a sima,vagy a sexy, vagy a vip vagy a white...sbt.? Azt nem tudom, szóval nem is olyan egyszerű! Legjobb lenne ilyen 313-ast találni valahol.


Előre is köszi minden segítséget!



#Bi-es
2014. okt. 3. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!