Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit szóltok ehhez a táskához?...

Mit szóltok ehhez a táskához? Szerintetek iskolatáskának is jó lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 27. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
szt nem, mert egyrészt kényelmetlen lenne, másrészt hamar tönkremenne, hiszen általában napi 80-szor le van rakva a földre elég akasztó híján.... am a kinézetével nincs baj
2014. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Húúúúúú *-* Ha egy osztálytársamnak ilyen táskája lenne, biztos féltékeny lennék rá! Jól néz ki, szerintem el is férnének benne a könyvek, én a helyedben megvenném. 16L
2014. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha piszkos lenne. Persze szándékosan ilyen, úgyhogy nem kötözködöm. Nem az én stílusom, nem hordanám, de még én is azt mondom rá, hogy nem néz ki rosszul. Ha rajongsz az Egyesült Államok zászlajáért, és tetszik, akkor nyugodtan vegyél egy ilyet :) Viszont iskolatáskának lehet, hogy nem túl célszerű használni. Nekem pl. elég sok cuccom van, biztosan nem férnék el benne, és hamar tönkremenne. Inkább más használatra :)
2014. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem abszolút nem a stílusom.de ha neked tetszik,és illik hozzád,vedd meg.
2014. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik az a tipikus p.csás. Iskolába iskolatáska való azaz hátizsák vagy nagy oldal táska meg alapból az a minta minden második tini anglia meg amerikai zászlós cuccokkal járkál..bocsi:D
2014. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. :)
2014. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ronda. Iskolába iskolatáskát vegyél, vagy legalább valami hátizsákszerűt. És úgy öltözz fel, ahogy egy iskolába kell, nem divatbemutató ez.

És ne flangálj bamba fejjel, cigivel a kezedben, 40 kilós kis izé létedre a teljes járdát eltorlaszolva ahogy szoktátok. És összességében véve, viselkedj úgy, ahogy egy gyereknek kell.

2014. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!