Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az emós fiúknak milyen smink...

Az emós fiúknak milyen smink áll jól?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 09:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%

imádóóóóm az emo pasikat (L) sminkben minél sötétebb füstös szem (L) ha a szádat is festenéd akk sztem fekte (de így már inkább a gót stílushoz hajlanál szal sztem elég a szem :)) és a körmök meg kizárólag fekete (a többi már túl csajos) a hajad is fekete tipikus hosszú, oldalfrufruszerű emo dizis cuccosossal :D

láwollak mer felvállalod a stílusod (L) télleg tutkó vagy *luw*

2008. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha Emo+Fiu+Sminka akkor = fekete szemcerka felul vekonyan es alul kicsit hangsulyosabban es sotet lila szemhely puder.
2008. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
fekete szemceruzával húzd ki alul a szemed erősen és az úgy elég is meg még estleg fekete körömlakk ha bemered vállalni és szerintem nyugodtan csináld meg ha télleg emos vagy és nem csak divatból csinálod. akik meg ezért beszólnak ne is figylej rájuk,tod mindenkit kinéznek aki kicsit más. És nekem nagyon is bejönnek az emos fiúk akik festik magukat persze ha nem viszik túlzásba.
2008. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
84%
emo fiúknak nem kell kifejezetten sminkelniük magukat,de am egy kis szemceruza és ennyi..
2008. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
fúúúúúúúúúúúúúúúj!! undorító!! fiú ne fesse magát könyörgöm!! már mindenki metroszexuális?? szoknyát is hordassz?? a hideg is kirázott ...
2009. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
sztem te ne sminkeld magad mer fogalmad sincs arról h. mi az emo valójában sőt... még le sem tudod írni. szánalmas vagy.
2009. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
68%
szerintem az a smink a legjobb, amikor az arcukra ráírják szemceruzával, hogy I'm Gay!!
2009. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
32%
sötétlila nagyon élánk zölddel, a smink alá húzz egy vastag fehér és fekete cikot, a másik szemed köré rajzolj valami mintákat.
2009. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%

ezteccik:DD wégre egy emóó az oldalon :DDD

feketeszemceruza :DD

(LLL)

2009. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%
JáááááJ!!! Testvér, ha férfinek vallod magad, akkor ne tégy ilyet! Ha viszont úgy döntesz, hogy mégis, akkor viszont arra számíts, hogy sok negatív atrocitás fog érni! Úristen, milyen társadalomban élünk?!
2009. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!