Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink elmegy fiúknak?

Ennyi smink elmegy fiúknak?

2010. dec. 10. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha b.zi akkor el, sőt még több is.. De bizonyos idióták már ennyiért is megvernek. Engem speciel nem zavar.
2010. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Atomgáz, max buli előtt egy kis alapozó de ez már sok. Kivéve ha meleg vagy
2010. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
te jó ég! semmi bajom a melegekkel vagy a modell fiúkkal, de ez kiakasztott. természetesen elmegy, ha a pasi meleg, vagy modellkedik... ha ilyen lenne a pasim, tuti, h kinyírnám magam... :S ne haragudj!
2010. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Lehet én vagyok a maradi, de szerintem ez sok. Egy FÉRFI ne kezdje már el sminkelgetni magát, jó nem azt mondom, hogyha egy óriási pattanás díszeleg a homlokán akkor azt ne tüntesse el korrektorral, de szerintem ez az szempillafestés, rúzsozás állati gáz. Ez a fiú homár vagy mi?:S
2010. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Hát elég homáros beütése van. Én sem bírnám elviselni, ha a pasim minde reggel ezt művelné magával. Sose izgulnék rá többet.

Ez már sok! Kivéve, ha színpadon szerepel.

Láttátok milyen rutinosan viszi fel a cuccot?

2010. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Sztem tök jól csinálja, nekem teccik! Szép lett tőle az arca. :)
2010. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi smink??? Konkrétan egy icipici természetes része nem maradt az arcának, mind levakolta!!

Én lány vagyok, de feleennyi sminket nem használok, kivéve ha színpadra állok, de az más. Hétköznapra szerintem ez nagyon gáz, bocsánat, de inkább ne legyen olyan csillogó a szája, meg olyan fekete a szempillája, de legyen természetes. Ilyen srác nálam totálisan esélytelen.

Természetesen lehet, hogy van akinek ez jön be, de az nem én vagyok.

2010. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jézusom. O.O
2010. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ennyi sminket én is ritkán teszek fel...

20/l

2010. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem!!
2010. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!