Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az emós fiúknak milyen smink...

Az emós fiúknak milyen smink áll jól?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 09:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Véleményem szerint semmilyen, de nézelődj myvipen emberkéket, és másold le őket. Mert erről szól az egész. Ha ki szeretnéd festeni magad, ugy csinálnád, ahogy neked tetszik, nem pedig az adott stilus koordinációja szeritn:D
2008. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Emós oldalakon is vannak sminktanácsok fiúknak. Nézz körül ott is.
2008. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

maugymeg sokan huzzák ki tussal a szemüket..

[link]

2008. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
amúgy*
2008. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Te egy beképzelt kis hülye tini vagy... Tudod te egyáltalán hogy mi az az EMO vagy csak az interneten láttad..?? Szerintem ne fesd magad mert elég buzis és a csajoknak sem fogsz bejönni mert az lesz rólad az elsö benyomásuk, hogy puhapöcsű vagy... csaj voltam
2008. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
szerintem füstös, hozzá lila rúzs és körömlakk
2008. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Hát mit akartok, hogy genetikai hulladéknak nézzék? Ha kifesti a szemét-körmét-és még hozzá a száját is akkor még a buszra sem fogják felengedni...
2008. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%

ja tényleg ne fesd magad! Nem a legjobb divat ez, hogy a fiúk már lassan úgy néznek ki mint a lányok.

már a hajfestés se valami jó dolog egy férfinak, bocs fiúnak, de a smink már sok. Meg igazából mi ez az emo, válaszold már meg nekem, mert nekem csak egy újabb divathülyeségnek tűnik.

2008. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%

Mint a többi fiúnak: semmilyen...

(( Amúgy hány éves vagy???)))

2008. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
50%
Ha szépen, halványak ki tudod festeni magad, akkor nyugodtan sminkelj! Persze kell hozzá némi kézügyesség. Hozzám a szépségszalonba elég sok férfi vendégem van és azok közül is van olyan, aki kér sminket és körömfestést is. Nincs benne semmi rossz, ha tetszik neked, akkor ne foglalkozz mások véleményével
2008. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!