Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink elmegy fiúknak?

Ennyi smink elmegy fiúknak?

2010. dec. 10. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

a leszárító korrektor rendben van, ha pattanásos tinédzser, és cikinek érzi, hogy látszik

a többi sztem teljesen felesleges

egy fiútól senki nem várja el a babaarcot, ellenben ettől a sok kencétől később sok gondja lesz a bőrével

de ez a srác tuti homokos ezzel a sminkeléssel

2010. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
NEM! Egy fíú ne fesse magát! FÚJ
2010. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Reménykedtem, hogy az ott nem egy szempillaspirál... A rúzsnál aztán végképp leborultam a székről. Ennyi sminket én sem használok lányként... Pedig cuki a srác, kár érte. :)


22L

2010. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha szembejönne velem az utcán, biztos megnézném, de egyáltalán nem zavarna, mindenki azt csinál magával, amit akar. Szerintem neki még jól is áll, és nem akarok megítélni senkit ránézésre, de szerintem ő meleg. Ha ettől jobban érzi magát, csinálja. Szeretném én is, ha ilyen jó minőségű sminkcuccaim (MAC) lennének, és ilyen rutinos lennék már. Páromnak viszont nem választanám, meleg barátnak jöhetne. :)

21/L

2010. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
H ilyen kiderülne a fiúmról 100000000% h szakítanék vele!!!TUTTI H BISEXVAGY??
2010. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sztem sokkal aranyosabban nézett ki smink nélkül. Egy srácnál sokkal jobb, ha természetes. Egyébként én úgy vagyok vele, hogy mki úgy öltözködik és azt tesz az arcára, amit akar, és sztem nem lesz azonnal b.zi attól vki, hogy lealapozza az arcát (pl. bőrhibás srácoknál ezt tökéletesen meg tudom érteni) vagy vmi. És vannak karakterek, akiknek igenis jól áll pl. egy szemceruza, és férfiasak tudnak maradni (persze ebből elég kevés van, az igaz).
2010. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
úristen !!!! Lány vagygok, de ennyit én nem kenek magamra basszus :D alapzot es spiralt hasznallot, meg ruzst vagy szájfényt.. es boven elég..:D
2010. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!