Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha 12 évesen elkezdtem...

Gáz ha 12 évesen elkezdtem sírni egy ruháért?

Figyelt kérdés
félre értés ne tessék nem vagyok egy mindenér hisztizős plázagörcs dehogyis.. de ma mentünk boltba és megláttam egy nagyon szép ruhát fel is próbáltam pont jó volt rám anyum nem vette meg:( pedig n volt drága. arra fogta hogy n a stilusom .. fiús vagyok de szeretnék nöiesebb lenni és mondta hogy ugyse hordanám stb. aztán átmentünk egy másik boltba anyu mondta hogy majd kapok helyette másikat és a szememből kifolyt 2-2könnycsepp.. nem toporzékoltam meg semmi,csak csendesen sirtam a bolt közepén,ez nagyon gáz?
2014. júl. 17. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Én másnap elmennék és rohannék megvenni ha olcsó volt :))

(mondjuk én már nem anyámmal vásárlok)

15L :))

2014. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, és nagyon sajnálom :( Nekem anyukám sosem engedte, hogy hosszú hajam legyen és szoknyákat hordjak, amíg kisebb voltam, és a későbbiekben sokáig gondot is okozott az, hogy megtaláljam, mi való nekem; teljesen idegenné váltak a lányos holmik.
2014. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy anyagiak miatt. Ha annyira olcsó volt, szerintem vedd meg magadnak...
2014. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én is sírtam már ruha miatt:DHa tényleg olcsó volt,akkor vedd meg magadnak:)
2014. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem h and m-es ruha volt? én ott mindig sírok mert nincs elég pénzem
2014. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Sajnálom én is hogy nem kaptad meg.
2014. júl. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
áh a H&M nemjó.. egyszer vettem ott cica gatyát valami 2500 ftért.. és egyszer elestem benne ki is szakadt.. soha többé nem veszek ott semmit:D
2014. júl. 18. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elesel benne bármelyik kiszakad...
2014. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!