Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért érzik magukat többnek...

Miért érzik magukat többnek azok a lányok, akik nem sminkelnek?

Figyelt kérdés

Ez az általánosítás természetesen nem igaz minden nem sminkelő lányra, tehát akinek nem inge....


Na szóval:

Van pár olyan lány ismerősöm, aki automatikusan többnek érzi magát attól az apró ténytől, hogy nem sminkel (pedig párra ráférne). Mert hogy ők legalább az igazi arcukat mutatják a pasiknak, meg aki beleszeret, az nem a vakolatba szeret bele....

Szíve joga mindenkinek úgy csinálni, ahogy akarja, de ettől semmivel sem lesznek többek.

Meg az "Én legalább nem roncsolom a bőröm minden vacakkal"

Nem hiszem el, hogyha valaki hetente egyszer feldob egy kis szempillaspirált meg némi alapozót, az visszafordíthatatlan károkat okozna.

Ugyanez az "én nem mosok hajat hetente Xszer, mert nincs rá szükségem" természet lányai duma


2014. júl. 1. 17:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Félreértesz. :D

Pont ezt írtam le, hogy nagyon kevés nő gyönyörű smink nélkül. Nő,(!!) nem kislány. Nem tudom te hány éves vagy, de tizenévesen, mindenki hamvas bőrű. A húszas években már azért látszik, ha valaki kialvatlan, sokat dolgozik, miegymás. Olyankor nem szép egy ilyen arc. Hál istennek, én smink nélkül is a mutatósabbak közé tartozom, de mivel járok-kelek az utcákon, látom, hogy tudnak kinézni egyes nők. Visszataszító. Ilyenkor igazat adok a férfiaknak, akik nem szeretnének ilyen arccal megjelenni velük. Ha ők adnak magukra, a nőjükben is legyen ennyi. Nem savanyú a szőlő, én maximálisan meg vagyok magammal elégedve, te ezt a hozzáállást nem értem. És sajnálom az igényes férfiakat.

2014. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Mert kevesebben vannak, mint a sminkelők, ezáltal "ritkábbak"...amúgy nekem is van olyan "sminktelen" ismerősöm, akinek belső sminkelés kéne, ami kitakarja azt az undok magatartását...


Amúgy szerintem az se okoz károkat, aki napi rendszerességgel teljesen sminkeli magát, az ő dolga...jó nyilván én is így csinálom, ezért is mondom, de azért ami túlzás az túlzás szerintem is, és figyelek, hogy ne essek túlzásba...

2014. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom az igényes férfiakat"


Ne tedd. Nem szorulnak rá sztem a sajnálatodra:D Aki a sminkelt csajokat szereti, majd olyanokkal fog ismerkedni. Nem kell kétballábas idiótának nézni a pasikat, sem sajnálkozni szemforgatva, hogy milyen rossz nekik...Hogy lenne már rossz? Pont, hogy jó, mert van választék.

2014. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

Nos! Ez a téma nagyon összetett. Főleg itt gyakori kérdéseken, ez a smink téma sokszor feljön. A kommentelők is 80%-ban maradiak, és hülyén gondolkoznak. Ha egy kiscsaj felteszi 13-14 évesen hogy baj-e ha használ egy kis sminket, rögtön jönnek mint a bölcs baglyok és írkáják, hogy SZÖRNYŰ, menj babázni, káros, nem kell még stb. Úgy leszúrják mintha ez valami rossz dolog lenne. Szerintem egy 13 éves lány már igenis elkezdhet kísérletezgetni a sminkekkel, és suliba is szépen ,ízlésesen sminkelhet. Ahogy egyre idősebb úgy pedig egyre több technikát fog ismerni, meg találja majd hogy mi a neki való smink. Szerintem egy nőnél hozzá tartozik a NŐIESSÉGHEZ és az IGÉNYESSÉGHEZ a smink! IGEN! Nem azt mondom, hogy az egymagában, de hozzá tartozik. Hiszen a smink kiemeli a szépséget és elrejti a hibákat. Csak meg kell találni az arany középutat. Nem kell észtelenül 6kg alapozó, és vörös rúzs kék szemöldökiG felkent szemfestékkel, mert az NEM smink, az bohóc. És szerintem ezzel rontják el sokan, hogy egyből erre asszociálnak.Egy szép, igényes , finom smink senkinek sem árt, és csak JÓ.

Szerintem azok az antinők a szégyenek, akik felnőttként az utcán slamposan smink nélkül, zsíros hajjal, melegítőben flangálnak. Én úgy nőttem föl ,hogy a családomban minden nő, anya, nagymama munka mellett, gyerek mellett a mai napig ha csak a kisközértbe szalad is le, mindene rendben van. És szerintem ez lenne a normális. Én is 12 éves korom óta sminkelem magam, persze akkor még csak szemcerka szempillaspirál, ma pedig már komoly szinten tudok sminkelni, másokat is, imádok sminkelni. De mindig tudom, miből mennyit. És ez nem titkolózás egy pasi előtt, mert igenis a pasik hiába mondják interjúkban,közvélemény kutatáson, egy két helyen otthon az asszonynak hogy ne sminkeljen (mert akkor más rájuk se néz) a dögös tiptop nőcskével fogja megcsalni anyukát. Sajnos sok nő álomvilágban él és azt hiszi egy férfit csak megfogni kell. Na mindegy eltértem a tárgytól.. A smnink nem károsítja a bőrt megint csak azt mondom, persze nem kell benne aludni, de ha ezt is módjával csináljuk semmi baja nem lesz, nekem egy pattanás sincs sosem az arcomon. Illetve én tudom pl magamról hogy szép, babaarcom van smink nélkül is, mégsem lépek ki a házból nélküle. Végül pedig a kérdésre válaszolva, akik nagyon amögé bujkálnak, hogy ők többek smink nélkül azoknak fogalmuk sincs mit kezdhetnének magukkal ,hogy jobban nézzenek ki, és próbálják valamire rá fogni azt

2014. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
14-es, végre egy értelmes nő! Örülök, már kezdtem teljesen kétségbeesni, hogy kik járnak ide fel.
2014. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
59%
Ne foglalkozz velük. Ahogy mondtad, mindenkinek szíve joga. Neked ennyi kell, hogy szépnek érezd magad. A többiekkel meg ne foglalkozz
2014. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

15-ös Köszönöm szépen :) !


A 14es

2014. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#7 respect, a szivembol szoltal!!


Minden tinedzser hamvasboru?! Smink nelkul larvafejunk van?? Karikas szem?

Öh, bocsi kuldok egy kepet. Balrol a masodik lany. Nulla sminkben van, ez a titok. Szerinted komolyan larvafeje van???? [link]

A sminkeles alap igenyesseg?

nem. Nem mondok semmit...

2014. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%
O, kedves 11-es hogy te mekkora istenverte hulye vagy:D
2014. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!