Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkelnek újra az...

Hogy sminkelnek újra az emberek napközbe?

Figyelt kérdés
Krémmánián olvasom, hogy az alapozó délutánra például lekopik és olyankor újrakenik... de hogy? Visznek mindenhova magukkal arclemosót meg krémet meg az alapozót és lemossák majd újra kenik az egészet mint reggelente szokás? Nem értem. Mert simán a félig kopott, izzadt arcra kenni biztos nem lenne nyerő.
2013. máj. 7. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig reggel sminkelek, napközben ha elkezd zsírosodni az arcom, akkor mattító papírral vagy simán papírzsepivel áttörlöm egy kicsit. Egyedül a rúzst vagy szájfényt szoktam újra feltenni. Én el se tudom képzelni, hogy a már koszos-izzadt arcomra még tegyek fel sminket. Ha nagyon rossz a helyzet, akkor inkább letörlöm az egészet sminklemosó kendővel, és újra sminkelek, de erre még nem volt sokszor példa.
2013. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erősebb sminklemosókendővel lemossák és újra alapozózzák, gondolom, ha nem otthon vannak, de ez nem hiszem hogy annyira jót tenne a bőrnek, nem tartom higiénikusnak. Meg persze el tudom képzelni, hogy vannak olyan igényes emberek is, akik valami plázavécében simán felkennek egy új réteg alapozót az izzadt, zsíros bőrükre. Nekem nem szokott lekopni, nemtudom ők milyen hosszú időkre mászkálnak el otthonról. Ha nagyon csillogni kezd az arcom akkor mattosító papírt használok meg ha nagyon szükséges akkor utána púdert. Ennyi, amit napközben az arcomon után szoktam igazítani (a rúzson kívül persze)
2013. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nem szokott lekopni az alapozóm... Nem tudom, náluk hogyan lehetséges.
2013. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!