Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk akik sminkelnek mit...

Fiúk akik sminkelnek mit használnak?

Figyelt kérdés
aki beszólogatni akar az lapozzon tovább
2012. ápr. 24. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát öregem, nem tudom milyen hozzászólást vársz... szerintem ami fiúknál még elviselhető, az maximum a korrektor, ha van 1-2 feltűnőbb pattanása
2012. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
a lányok sminkelnek, nem érzed a kérdésben az ellentétet? ne haragudj, de én sem értem mit vársz...
2012. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

asszem fekete szeméj ceruzát, korrektort....néha rúzst

de én csak az emosoknál tom ezeket. bocsi.

14/L

2012. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Modelleknél, tévéseknél mindig használnak alapozót, meg púdert. De speciel ha az osztálytársam elővenné szünetben a kis alapozósüvegjét meg a púderecsetét, én biztosan képen röhögném, hacsak nem annyira bőrhibás az arca..:)
2012. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

én tökre nem ítélem meg az embereket ez alapján. a fiúknak is joguk van szépnek lenni! Miért van az hogy ha valaki divatosabban szeretne öltözni vagy csak simán kivasalja az ingét mielőtt fölveszi, az már b.zi? A fiúknak is van joguk hozzá, nem? Sőt, szerintem kifejezettem jó (de ez az én véleményem)! Miért kell elítélni csak mert ők is szeretnének magukkal foglalkozni?


Szóval, a kérdésre a válasz:

- alapozó

- korrektor

- púder

- talán még ajakápoló (biztos használnak, csak nem egész nap max)

- extrém stílusban fekete szemceruza


szerintem ennyi

14/l

2012. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy fiú ne legyen szép! Az már gáz.

Amúgy meg pálinkával szoktam.

2012. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Kezdek kikészülni,ma elmentem vásárolgatni a barátnőimmel egyszer csak arra lettünk figyelmesek hogy egy tizenéves FIÚ

női tanga bugyikat próbál,és meg is veszi őket...most meg ez a kérdés,mi lesz még??? (szerintem ne sminkeld magad fiú létedre)

2012. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Van egy ismerősöm, 22 éves, de csak alapozót használ... Szerintem egy pasi (férfi) ne kenegesse az arcát semmivel. Az még elmegy ha használ ajakápolót, de azt is úgy csinálja, hogy Én ne lássam! :D
2012. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én már nem lepődök meg semmin :'D

Főleg amióta pár napja kölcsön kértem a fi padtársam alapozóját egy pillanatra .. o.O

2012. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 7/9 tegnap 13:10


Na ezért nem merek a csajomnak fehérneműszettet venni ajándékba..

2012. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!