Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok akiknek szép az arcbőrü...

Lányok akiknek szép az arcbőrük, de használnak alapozót?

Figyelt kérdés

Miért használtok? Csak azért érdekel mert nekem is szép, egészséges, pattitlan a bőröm, de nemtom, h akkor most a sminkeléshez kell hazsnálni akkor is ha jó a bőröm, vagy inkább hanyagoljam? Ne haragudjatok, kezdő vagyok még :)

19/L


2012. febr. 25. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kiegyenlíti az arcszínt. Ha te elégedett vagy a bőröddel, ne használd inkább, jobbat teszel vele. Én is csak ritkán használok. :)
2012. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia. Én a helyedben nem használnék, csak elnehezíti a bőrt, eltömíti a pórusokat, magad alatt vágnád valamennyire a fejszét. Nekem viszonylag szép bőröm van, csak púdert használok, hogy mégis legyen valami alap... ha esetleg kijön 1-1 pattanás, akkor alá korrektor és ennyi.

19L

2012. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én is csak púdert használok.mivel egyáltalán nincs problémás bőröm szóval ez bőségesen elég

18/L

2012. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Halálsápadt vagyok alapozó nélkül.Próbáltam szoláriumozni az arcom,sokat napozok nyáron,de egyszerűen nem fogja meg az arcom semmi,csak az alapozó.Valahogy egészségesebb színt ad neki(na meg bronzos pirosítót is használok).Régebbről maradtak hegek(simák szerencsére,csak más színűek mint a bőröm többi része) szóval vannak foltok az arcomon,amiket szépen elfed az alapozó ill a korrektor.Na meg a szemem alatti karikákat,ill a szemhéjaman lévő ereket amik átlátszódnak jól fedi az alapozó ill a smink.

Szerintem akkor érdemes púdert v alapozót használni,amikor nem egyenletes színű a bőröd-hiába "szép".

24n

2012. febr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

alapozó nélkül ijesztően fakó, sápadt vagyok. így kiegyenlítődik a színem,valamivel élőbbnek nézek ki:)

17l

2012. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kovács Bettyke válasza:

Szerintem felesleges alapozót használni

max csak azér h egyenletessé tegye az arbőröd

2012. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor nagy segítség, ha reggel korán kelek, nem alszom ki magam és borzalom az arcom állapota. Amikor kipihent vagyok, akkor még alapozót se igazán kell:)
2012. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Lekopogom nekem nagyon szép arcbőröm van, sosem jött ki rajta pattanás, sem ragya! Viszont használok egy kis alapozót mert ad egy szép egységes színt az arcomnak, meg úgy egy ilyen szép alapot, nem tudom megfogalmazni jobban!
2012. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha szép a bőröd, totál fölösleges erre költeni. Viszont tény, hogy nyúzottabb napokon feldobja az arcot, akkor arcpírt is használok, azt meg nem lehet csak sima arcra.
2012. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor a pirosítót csak alapozóra lehet használni? :(
2012. febr. 25. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!