Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok akiknek szép az arcbőrü...

Lányok akiknek szép az arcbőrük, de használnak alapozót?

Figyelt kérdés

Miért használtok? Csak azért érdekel mert nekem is szép, egészséges, pattitlan a bőröm, de nemtom, h akkor most a sminkeléshez kell hazsnálni akkor is ha jó a bőröm, vagy inkább hanyagoljam? Ne haragudjatok, kezdő vagyok még :)

19/L


2012. febr. 25. 00:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem a pirosító-dolog bőrtípustól függ. Nekem beinná az arcom a pirosítót, azért írtam, hogy kell az alapozó alá.
2012. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ritkán használok, mert szép az arcbőröm,csak száraz,állandóan krémeznem kell. Eljárok szoliba, mert fehéren rosszul érzem magamat,és ha van egy kellemes barna színem,semmit sem kell tennem rá. Egyébként púdert használok leginkább,persze alákrémezek,hagyok időt beszívni,aztán púdert szoktam használni,nekem ennyi elég. Pirosítót a púderre is használhatsz nyugodtan.
2012. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
púderre is jó a pirosító.
2012. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jó megoldás lehet a színezett hidratáló. Egységes bőrszínt ad, könnyed, így nem terheli a bőrt, nem tömíti el annyira a pórusokat. Szóval ha szép a bőröd, de valami alapot mégis szeretnél, ez tökéletes lehet. Erre tudsz púdert tenni, ha szükséges vagy ha akarsz és pirosítót is lehet.


Nekem vannak bőrhibáim, de nem használok alapozót, csak ritkán, mer félek, hogy csak ront a helyzeten.

16/L

2012. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletes a bőröm, nem használok alapozót, se pirosítót, mivel természetesen pirosak az orcáim.


19L

2012. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem természetesen szép a bőröm, kreol színű, teljesen hibamentes, nincs pattanás, egészséges 100%-ig.

Semmi szükségem alapozóra, javaslom, hogy te se használj, mert az csak elcsúfítja és nem tud alatta lélegezni a bőröd, előbb-utóbb pattis lesz.


21/L

2012. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!