Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Amikor a barátotoknál...

Lányok! Amikor a barátotoknál alszotok akkor le szoktátok mosni a sminketeket?

Figyelt kérdés
Hogy szoktatok sminkelni akkor?
2010. jan. 4. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fentebb szóló, azért nem kéne mindenkit kollektíve leostobázni, ezzel magadat minősítetted. ha valaki hagy magán egy nagyon vékony réteg alapozót és az jót tesz az önbizalmának, miért ne tegye? kiváló alapozók léteznek már, amik vékonyan is szépen fednek, ha kipattogtam, igenis felteszem magamnak, szerencsére jól el tudom simítani. minek kéne pattanásos fejjel virulni a pasim előtt, ha el is tüntethetem és reggelre sem jön le?
2010. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

hát az én sminkem egy szemcerkából megegy spirálból áll, amit nemmindig mosok le, de nemazért mert félek h ronda leszek, hanem mert nincskedvem:D amikor szexelünk a fele úgyis mindig lejön, lefekvéskor már alig van rajtam smink, másnap reggelre még az a kevés is lejön ami volt.

ha nemmegyünk sehova akkor másnap nemis sminkelek magam újra, fürdésnél lemosom és ennyi, smink nélkül vagyok együtt a barátommal. jesszus mik vannak, mi?:D:DD

2010. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

13:25 a szempillaspirállal vigyázz mert huzamosabb idő után hullani fog.


amúgy 13:18nak alapozóba aludni?ennyire csak nem lehetsz csúnya:S és nem írtam hogy mindenki ostoba tanulj meg olvasni:)

2010. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk ez úgy van, hogy este együtt megyünk mosakodni szóval lemosom, mindenképpen.

Reggel pedig együtt sminkelünk ;) Én persze komplett arcot rakok fel magamnak ő csak alapozót használ a pattanások miatt!

Viszont smink nélkül még mindig szebb vagyok nála, szóval nem igazán szólhat semmit a bőrömre :))


Amúgy szerintem egy rendes kapcsolatban ez nem probléma, mi rengetegszer ülünk otthon smink nélkül és arról beszélünk, hogy azért meglátszik az a pár év és stb milyen gondjaink vannak az arcunkkal. Szóval tisztában vagyunk egymás hibáival, de nem érdekes mert szeretjük egymást. :)))


Ennek ellenére ne gondolja senki, hogy én valami kényes nő vagyok a barátom meg egy töketlen fiúka, csak szeretünk szépülni meg törődünk magunkkal. Aláírom kissé túl sokat is egy átlag hetero pasihoz és egy átlag háziasszonyhoz képest. Persze mi nem vagyunk még azok :DD


Lányok, mossátok inkább le a sminket, de a legjobb ha eleve nem agyonsminkelve jelentek meg így nem éri meglepetés a srácot.

2010. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó, nem kötekedésképpen, de az kemény, hogy közösen sminkelsz a pasiddal:O

ezt inkább teszi a barátnőivel az ember, nem?:S

de biztos én vagyok maradi... az én barátom még korrektort se hajlandó magára tenni, ha kijön 1-2 pattanása, múltkor felajánlottam neki, hogy kölcsönadom, de felháborodottan tiltakozott...

2010. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én pasim laza :) Én meg még lazább :D


Láttuk már egymást smink nélkül szóval tisztában vagyunk vele, hogy mi a helyzet.

Amúgy a pasim se hajlandó sminkelni, csak alapozót használ, de az se észrevehető. Néha szemceruzát, mert kiemeli a tekintetét, de amúgy ő inkább a hajával szenved amíg én sminkelek. Szóval így értettem az együtt sminkelést, ami inkább együtt készülődést jelent :)


Én úgy vagyok vele, hogy én is csak ember vagyok szóval nyugodtan mutatkozom smink nélkül bárki előtt ha olyan kedvem van. Ha nem tetszik neki elmehet.

2010. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hangulattól függ :D Ha álmosak vagyunk és kb már a lábunkon alig tudunk állni a fáradságtól akkor nem szoktam. Semmi energiám nincs akkor. Ha nem vagyok fáradt persze lemosom. Szerencsére nem vagyok pattanásos. Havonta 1-2 jön ki rajtam. Szal nem baj ha meglátja a csúnyább felem :D
2010. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!