Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Amikor a barátotoknál...

Lányok! Amikor a barátotoknál alszotok akkor le szoktátok mosni a sminketeket?

Figyelt kérdés
Hogy szoktatok sminkelni akkor?
2010. jan. 4. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
lemosom és reggel készülödésnél ujra smik ennyi :D
2010. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Én pattanásos vagyok eléggé és félnék ha a barátom meglátna smink nélkül. Szóval nem igen szoktam lemosni. De sajna reggelre lekopik. :S Amúgy szoktam a fürdőszobába kikészíteni sminket és kimegyek és újra sminkelem magam reggel. Nem tudom előtte nem igen sminkelnék. :S
2010. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elozo hozzaszolonak valaszolnam, hogyha esetleg hagynad a sminktol pihenni a borodet ejszakara, lehet kevesebb pattanasod is lenne!


Kerdezonek uzennem, hogy mi abban a gaz, hogy lemossad a sminked es reggel ujra sminkelj???

Ha attol felsz, hogy "megijed" toled a baratod, akkor valszeg azert inkabb abban van a problema, hogy tul sokat hasznalsz es tok mas az arcod nelkule.

Hasznalj annyit, hogy termeszetes legyel.

Ha meg annyit hasznalsz, akkor meg nincs is min aggodni ;)

2010. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

magam miatt sminkelek ha sminkelek,az is leginkább szemceruza,szemspirál,kis ruzs

pudert,és társait nem használtam évek ota

igy is tetszem páromnak

nem vagyok tökéletes,van az arcomon heg,néha pattanás,szemöldököm se tökéletes mindig,de ahogy rám néz,reggel elkenödött szemceruzával is tökéletesnek érzem magam...

ha eszembe jut,akkor lemosom zuhanyzás közben,de nem tartom lényegesnek

22/L

2010. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. sminkkel mint mindenkinek nekem is kifejezőbb az arcom, de smink nélkül sincs okom szégyenkezni, vállalom a barátom előtt. utoljára 15 éves koromban paráztam ilyesmin. ha nagyon pattanásos vagy, akkor miután lezuhanyoztál a pasinál, feltehetsz egy vékony réteg alapozót, de a szemed fölösleges kifesteni, reggelre elmaszatolódik és úgy fogsz kinézni mint egy panda.
2010. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy lemosom! Nem alszok "vakolattal" az arcomon, elég sok sminket használok, nehogy már szegény bőröm éjjel se pihenje ki magát. Nem tökéletes a bőröm, nah és? Piros az arcom pattanásaim is vannak, karikás a szemem - de mint ahogy nekem a barátom tökéletes, neki én is az vagyok. Tetszek neki így is:D

Amikor meg elindulok haza vagy máshova, akkor kifestem magam. Néha néz közben:D

2010. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

fuuu én mindig lemosom és amikor reggel készülődöm, mindig kiveszi a dolgokat a kezemből, hogy ne fessem újra ki magam, aztán meg amikor végre hagy, akkor kérdezget...


hát szörnyü, mondhatom:D

2010. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszer-kétszer aludtam csak sminkben még az elején, de ébredés után elég gáz volt a foltos alapozó (nem mernék megesküdni rá, hogy a párnára nem jutott belőle :D), és az elkenődött szemfesték, úgyhogy hamar felhagytam vele :) Pláne, hogy tényleg nem egészséges... Ha egész nap otthon vagyunk, nem festem ki magam, csak fésülködök+fogmosás+dezodor, néha egy kis parfüm is belefér :)
2010. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

mennyi ostoba válaszoló:S jézusom:D:D:D:D

20:31 A sok pattanás átlátszik alapozón keresztül is,ha normális mennyiséget használsz,ha meg sokat,akkor inkább legyen rajtrad sok patti mint rengeteg alapozó.Este le KELL mosd a sminket,főleg így,hogy problémás a bőröd,egy hónapig nem kéne használj alapozót,csak korrektort,ami "egészségesebb" mint az alapozó,este sminklemosás,tonikozás,meg pattanás kezelő géllel bekenni,esetleg kozmetikus és nagyon szép bőröd lenne az eredetihez képest akár 1 hónap alatt is.


20:37 elkenődött szemceruzával gyönyörű lehetsz reggel.:)

a rúzst úgyis lenyalod,szétkenődik reggelre fuuj:S sokkal szebb lenne nyilván ha lemosnád.szempillaspirál meg felhagyva mgtöri a szempilláid,egy idő után hullani fog,és rohadtul nem esztétikus fekete foltokkal ébredni a szemed alatt.Ha nem is említi meg a barátod eltudom képzelni mit szól hozzád reggelenként:S meg este a rúzst nyaldossa rólad?


Amúgy én lemosom minden este a teljes sminkem,akárhol is vagyok.

2010. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
fenthagyva megtöri*
2010. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!