Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tartjátok frissen a...

Hogyan tartjátok frissen a sminketeket?

Figyelt kérdés

Én alapozót nem használok már rég, mert azzal még rémesebb a helyzet, csak púdert. Vegyes típusú a bőröm, így szenvedek vele eleget. Miután kisminkelem magam, pár óra elteltével már fénylik nagyon a bőröm (pedig a púder is, meg előtte használt krém is direkt ennek kiküszöbölésére van... púder: clearface, krém: la roche-posay, effeclar). Ezzel nem tudok sok mindent tenni, mint hogy kicsit rendbe hozom, újrapúderezek, de hát azt sem lehet a végtelenségig, hogy aztán 50 réteg smink legyen rajtam, hogy néz az ki?:) Meg eleve, látom, hogy azt már nem tudom olyan állapotba hozni, nem egyenletes. Lemosni meg nem tudom a sminkem napjában többször...


Ti hogy csináljátok?


2009. nov. 4. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Loreal alapozót használok,ami tényleg egész nap matt marad nem kenődik el,és tartós.Amúgy meg van a max factornak egy új alapozója,az is nagyon jó, természetes,nem fénylik a bőrőd.

Amúgy meg neked csak az a bajod,hogy zsíros a bőrőd ezért fénylik, a clean and clear legújabb arcradírja arra jó,hogy ne zsírosodjon a bőrőd az a neve,hogy shine control nagyon jó.Remélem tudtam segíteni:D

2009. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Annyira nem zsíros a bőröm, vegyes típus. De az alapozó is, emg a púder is, valahogy elmozdul az ember arcáról ahogy telik a nap..:)) Muszáj korrigálni.


Egyébként az alapozót azért untam meg, mert olyan furcsa volt, hogy az egész arcomra egy réteget felkenek, és ha orrot fújok még a zsepin is ottmarad...:)) A púder valahogy kevesebb, diszkrétebb. Meg csomót kipróbáltam anno, de valahogy egyik sem passzolt tökéletesen a bőrszínemhez, az alapozó meg vastagabb akármit csinálok, és jobban kell vele szenvedni hogy eldolgozzam és ne üssön el...

2009. nov. 4. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kombinalt borom van, helyenkent nagyon fenyes,zsiros (orr, homlok) helyenkent meg szinte hamlik annyira szaraz.

En talaltam egy alapozot,ami a legjobb a vilagon (elotte Mac-et, vagy Dior-t hasznaltam, de allanodan ujra kellett raknom), szoval a neve Bare Minerals. Termeszetes asvanyokbol van es egy csoda!!! Tokeletesen fed, en a kezdo csomagot vettem amiben van 2 a borod szinehez igazodo alapozo (por), 1 barnito (por) amit hasznalhatsz arcpirkent,vagy teljes arcra, van benne egy vitaminos apolo krem (hidratalo ala), 1 fixalo por, 3 szuper ecset (1 korrektor ecset, 2 fajta alapozo/arcpir ecset es egy DVD hasznos tippekkel, instrukciokkal) £45 volt es imadom! Gyonyoru lett a borom, nincs szuksegem allando sminkigazitasra. Azt irjak rola a weboldalon,h annyira kimeletes,h akar aludhatsz is benne. itt vettem:

[link]

2009. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt kifelejtettem,h olyan erzes,mintha nem lenne rajtam semmi. IMADOM!!!

Egyebkent amerikai cucc.

2009. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, itt lehet rendelni [link]
2009. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy jó, most utána is olvastam, látom sokan dicsérik! De nekem ez meglehetősen drága...:(

Még ha önmagában 1db alapozót vennék, úgy rendben lenne, de ahhoz meg látnom kéne, hogy milyen, kipróbálni. Kár hogy nem kapható itthon...:(

2009. nov. 5. 08:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Nah, azóta is ezt lestem, de ez tényleg piszok drága... Pedig biztos jó. De nincs erre úgy.. mennyim is? 15ezrem? Pf:S
2009. nov. 5. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó, ezt használom pár éve: Make Up For Ever HD Foundation.

Matt, krémes, tökéletesen fed, fényvédős, hosszan fentmarad, nagy színválaszték, FOTOGÉN.

39 euró.

[link]

2011. ápr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!