Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Milyen tokban tartjáto...

Csajok! Milyen tokban tartjátok a telótokat?

Figyelt kérdés

Új telefonomhoz akarok venni, és kíváncsi vagyok, kinek milyenje van + tapasztalatok (Valaki az összehúzhatót, valaki a zoknisat szidja)

Lehetőleg 16év felett írjatok!

Köszönöm! :)


2011. febr. 27. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ötlet: bemész egy boltba és kipróbálod, neked melyik jó.
2011. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem erre vonatkozik
2011. febr. 27. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:

A nicit ajánlanám. Szép is, minőség is. :)

[link]

Pontosan ilyenem van Nokia 5230-ra. Ami ugyebár nem kisméretű telefon.

De ez a cipzáros fajta is nagyon tetszik még:

[link]

Szerintem a zoknis szimplán igénytelen.

:)

2011. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd elfelejtettem: 19 éves lány vagyok :)
2011. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

nekem egyáltalán nincs tokja.

viszont a happy boxos tok.. hááát.. 13-4 éves kislánynál még elmegy..

21/L

2011. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 just.me ***** válasza:
Én zsebben hordom, ha meg itthon vagyok ki teszem az asztalra. :) Van vagy 6 féle tokom de idegesítenek. Mire kiveszem belőle a telefont, vagy ha hirtelen időt akarok nézni, akkor is megy vele az idő ... :D
2011. febr. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy mini H&M-es neszesszerben. Egy nagyobb és egy kisebb volt 290Ft-ért.


20/L

2011. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A nicis nagyon koszolódik meg bolyhosodik is.

A bőr tokok viszont nagyon jók. Googleba írd be v nézz el táskás boltba ott is vannak meg photo hall, media markt-> na ott rengeteg van.

20/L

2011. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fehér bőr flipben (kicsaphatós). Nokia 5530om van.

Régebben anyu által kötött zokniban volt.

22/L.

2011. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ma már nem tartom tokba a telóm, de amikor megveszem mindig 1-2 hónapig abba van,mert ugye megfogadom,hogy ezt abba tartom,és így nem hagyom hogy összekarcolódjon. De egy idő után én is megunom. Van hogy benne van a tokba a teló, plusz még a táska mélyén,és a városiba a nagy zaj miatt előfordul hogy nem hallom meg ha hívnak,vagy ha meghallom addigra leteszik amire én előkeresem meg kicsomagolom. :D

A másik meg én is szeretem,ha a közelembe van és rögtön tudom,hogy mennyi az idő. Szóval marad a zseb,de próbálok nem tenni mellé kulcsot. Érintőképes telóm van másfél éve,és a hátránya, hogy van rajta jó pár kisebb nagyobb karc. :S

De én ilyet használtam:

[link]

[link]

[link]

--ezek oldalt cipzárosak!Enyémnek mintája nem ilyen volt,de az mindegy. Én konkrétan egy bizsu boltba vettem. Rengeteg féle volt belőle,mind színben,mind mintában. És csak 450 ft volt.


Mutatok azé 1-2 példát,hogy milyenek vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]


De nekem az ilyen is bejön:

[link]

[link] -- nekem egy szimpla szürke színű van,színes csillagokkal. Ma már az mp4-em tartom benne,és nem vélem cikinek.


Egy két telefon típushoz lehet konkrétan arra a telóhoz való tokot kapni. Azt a szolgáltatódnál kéresd.

A szolgáltatóknál persze lehet másfajta tokot is kapni. Áruk változó. Anyumnak a nokia telójához 1500ért vettünk tokot ott.

De én én ajánlom,hogy nézz szét bizsus boltokba, kis butikokba,kínaiba, és fodrászkellékesben is láttam már. ilyen helyeken csajosabbakat is tudsz venni. Meg olcsóbbért kaphatsz. Mint mondtam már én 450-ért vettem bizsus boltban és teljesen megfelet.

Remélem segítettem.

2011. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!