Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miben tartjátok a sminkszereit...

Miben tartjátok a sminkszereiteket otthon? Neszesszer, doboz? Kinek mi a kényelmes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szobámban neszeszerben van, a körömlakkokat is neszeszerben tartom, amit pedig nap mint nap használok (alapozó, szemcerka, szájfény...) azokat meg a fürdőszobai polcon egy doboz tetején.
2011. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy mint az első :D
2011. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én egy ceruzatartóba beállítgatva :D olcsóbb, mint a sminkes dobozok. De mivel a nagyobb dolgok (pl. púder ) nem fér bele, így egyenként pakolom ki a tükör elé mindig... ezért gondolkodom a neszesszeren (csak az meg koszolódik hamar a sminktől)
2011. júl. 16. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a szobámban tartom,egy lila neszesszerben,mivel itt is sminkelek,nincs szükségem máshová hurcolászni a lakásban.Ha elutazom is ugyanebben viszem el őket:)
2011. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm cipős dobozba tartja itthon a sminkcuccait meg a körömlakkokat és a sok sminkeléshez szükséges dolgokat. Otthon nála szanaszét volt minden most hogy összeköltöztünk cipős dobozba pakolta bele és azóta ott tárolja. Nemrég vettem neki neszesszer táskát de persze azt egyáltalán nem arra használja amire kell :)
2011. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiókban (amiben van egy rendszerező, párom csinálta) vannak, az ecseteim pedig pohárban
2011. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én fiókba tartom a körömlakkokat stb,de amiket minden nap használok azokat egy szép bögrében az asztalomon :)
2011. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy fésülködőasztalom, úgyhogy logikus hogy ott tartom rajta, meg a fiókjaiban:)
2011. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!