Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti milyen gyakran...

Lányok ti milyen gyakran változtatjátok a sminketeket?

Figyelt kérdés
vagy egy valami tetszik és mindig azt használod?
2010. aug. 19. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kipróbált, rémegyszerű sminkem, mindennap azt kenem fel, szinte "napi rutin". Nagy ritkán kísérletezgetek különféle szemhéj púderekkel, de inkább csak bulikba. 19/L
2010. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon hangulat és ruha függő. :)

De én szeretem a változatosságot.

2010. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Több félét használok tehát van egy visszafogottabb smink nappalra:) (ritkán alapozó, de csak nagyon ritkán, barna szemceruza és világos színű szemhéjpúder, egy réteg spirálozás, szájfény)

ha bulizni megyek akkor erősebbre sminkelek de akkor is csak ritkán használok alapozót, sötétebb szemhéj púder és több árnyalatú, általában a ruhámhoz harmonizáló, de van pár szín ami jól áll és általában azt szoktam használni!

De néha kedv függ!


20/L

2010. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én mindig olyat szoktam ami illik a ruhámhoz.

de van h ki se sminkelem magam nagyon csak szemspirál.

2010. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi csajok, nekem is hangulatfüggő, néha szeretek kitünni egy vagány hajjal vagy esetleg piros rúzst használok.
2010. aug. 19. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek kísérletezni, viszont gyakran teszek fel megszokott sminkeket-azért, mert nincs energiám próbálkozni, vagy mert egyszerűen nincs időm. és valamikor nem is sminkelem magam, mert nagyon érzékeny a bőröm.
2010. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem naponta változó...
2010. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!