Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nincs fehér alapozó?...

Miért nincs fehér alapozó? Fehér bőrűek ti mit használtok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami fed rendesen, és tényleg világos...
2009. dec. 28. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
szoli...:D
2009. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Miss sporty kőpúdert használtam amíg olyan nagyon világos volt az arcom. Most az avon color trend alapozót, az ivory-t. De most már túl világos, de a többi túl sötét így most megint nem tudok mihez nyúlni pedig végigjártam a boltokat :D
2009. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én vichi opál 15-ös alapozó és korrekciós alapozót akartam venni, de a gyógyszertárban kiderült, hogy még ez is túl sötét az arcszínemhez képest. A nő azt mondta, hogy külföldön több árnyalattal világosabb vichi alapozók is forgalomban vannak... Pfff. De magyarországon miért nincsenek? :(
2009. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Maybellineből is lenne extra világos... csak nem Magyarországon. Tiszta gáz ez az ország.

Esetleg keverni mivel tudnám hogy világosabb legyen az alapozó?

2009. dec. 28. 18:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Miss sporty púderem van nekem is, 01-es, de még az is sötét.
2009. dec. 28. 18:56
 6/12 anonim válasza:

DE van fehér alapozó!

Bár, nem olcsó, de van!

én ezt használom: [link]

2009. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem amit előttem linkelt valaki az még nem is drága, és átlag mennyiség van benne. Ha mást nem akkor ahhoz keversz másik alapozót ha esetleg az már túl világos lenne.


Egyébként szerintem M.o.-n nagyon szegényes a színpaletta, pont a nagyon világos színek hiányoznak. Én sokszor rendeltem, de a világos meg kicsit sárgás árnyalatú volt, szörnyű! És még a köztes árnyalatok is hiányoznak, lehet én is kikeverni fogom a saját színem, most kedvet kaptam hozzá ;)

2009. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát azért a 19:13-as által linkelt alapozó kicsit túl hófehér, azért én nem egy porcelánbaba vagyok :D Vagyis nem falfehér a színem (az kicsit fura is lenne... :D), hanem bőrszínű-fehér, vagyis az átlag arcszíntől eltérő és feltűnően fehér, de azért ennyire nem. Ha ilyen fehér lennék, mehetnék ijesztgetni a gyerekeket... :D
2009. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Loreal Accor Parfait Mineral, Ivoire Doré árnyalat.
2009. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
01:00-ás, azért nincs világos alapozó, mert cigányokat vették alapfajul.. xD
2010. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!