Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú fehér lakkot...

Milyen márkájú fehér lakkot használtok a francia manikűr készítéséhez?

Figyelt kérdés
Nekem Kallos márkájú van, de már másnap kezd lekopni a körmöm végéről és borzasztó lassan szárad meg. Milyet vegyek ami jobb?
2009. ápr. 27. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen Miss Sporty márkájúak, egy csomagban. még mikor régen próbálkoztam francia manikűrrel, akkor ilyennel csináltam. Kenj rá színtelen védőlakkot, akkor csillogósabb és talán tartósabb is lesz. Bár nekem eleve igen puha a körmöm, és ha mosogatok, vagy fürdök, akkor már hajlik, mintha muszáj lenne. Akkor pedig akarva-akaratlanul is lekopik a szélekről egy-két nap alatt...
2009. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Rimmelt használok. Van erősítő lakkja is, én is rászoktam menni még egy fedőréteggel, mert így tartósabb. Hamar megszárad, és nem kopik le túl gyorsan. Persze ez attól is függ mit csinálsz vele, mert egyik körömlakk sem bírja jól a strapát.
2009. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy nyisd fel és nézz bele. Húzd ki az ecsetet és amikor visszacsöpög olyan kell legyen színre és állagra mint a tejföl.

De van olyan is mint a tej.

A tejfölszerű fehérebb és jobban fed a tejszerű viszont jobban tapad és lakkszerűbb, fényesebb és nem kopik annyira gyorsan.


Tudom, nevetséges így leírva, de így van és én évek óta eszerint vásárolok mindig.

Márkát azért nem írnék mert drágából is van ócska és néha az olcsó lakkok is beválnak. Én max 7-8 forintot adok egy lakkért, annyiért is lehet kapni minőségit. Ritka amikor többet költök rá.


De vannak a Lycra-s lakkok is nem tudom loreal vagy maybelline vagy mi a márkája... azok tartósak nagyon, viszont drágák.


De a miss sporty is egész jó.

2009. ápr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi ez érdekes. Meg fogom így is nézni. Van egy másik fehér lakkom otthon, megnézem a különbséget.
2009. ápr. 28. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is megfigyeltem, hogy lakkok esetében nem mindig jön be az hogy a drágább a jobb.
2009. ápr. 28. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam 700-800 forint akart lenni.

Annál többet azért nem adok érte, mert annyiért már ugyanúgy találok minőségit, és a márkanevet meg a csomagolást meg nem tudom megfizetni, nem állok olyan jól.

2009. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Essence silky pastel (french manicure) 2 rétegben. Jó és olcsó.
2010. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!