Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az olyan pattanássa...

Mit tegyek az olyan pattanással, ami még nem jött ki annyira hogy, ki tudjam nyomni? Szóval nem fehér még a teteje. Jobb megvárni míg "kifeljődik" és kinyomni vagy jobb elkezdeni kezelni valami kencével? Ti miket használtok ilyen esetben? 20/f

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
én "clean and clear" terméket használok,ilyenkor,azt ami 4 óra eltünteti a pattanást. De csak nagyon ritkán és a súlyosabb eseteket kenem be vele. Meg én azt vettem észre h nem 4 óra alatt csökkenti a pattanás méretét,hanem kB: 24 óra alatt. De KB 1,5-2 nap mulva tényleg azt vessem észre h kisebb lett,és mindjárt eltünik, nekem bejött. 20/L
2009. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Tudod kedves első a pattanások olyanok hogy 1,5-2 nap után maguktól is kisebbek lesznek...Szóval ez a kence semmit nem ér...


Én gyulladáscsökkentő korrektort szoktam rákenni, ez szárítja és kevésbé lesz tőle piros...

2009. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
hát nem feltétlen igaz,h maguktól eltünnek 2 nap után... :S Akkor igen,ha megvárom míg megérik és kinyomom. De én utálom nyomkodni,ezért inkább én is a Clean and clear termékeket használom. Az arclemosoja is tók jó
2009. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Én nem tudom elviselni, ha egy kis pattanás féle kijön rajtam, szóval mielőtt teljesen kifejlődne én már szétszadizom...

Nekem is arctonikok semmit se érnek ilyenre...

2009. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
várd meg amíg beérik.én szoktam rá akneroxidot rakni(gyógyszertárban lehet kapni).de ha mindennap megeszel egy nyers tojássárgáját,akkor álltalábban másnaopra visszahúzodik,ritka mikor megérik.
2009. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Én valahogy nem szeretem azt a módszert, hogy egyből elkezdik kezelni és akkor elmúlik... nekem később mindig "rendes" pattanás lesz belőle és ki kell nyomni. Őszintén szólva elég undorítónak találom a "tartalmát" és szerintem jobb ha kijön, mint ha a bőrömben marad :s de biztos én vagyok furcsa...

Fogkrémet szoktam rárakni, először én is azt hittem butaság, de tényleg jó rá mert utána ki tudom nyomni aztán gond nélkül eltűnik, csak időnként kell fertőtlenítgetni vagy kis arctonikot rátenni.

2009. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!