Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vajon miért cserepesedik ki...

Vajon miért cserepesedik ki az arcomon a krém állagú alapozó?

Figyelt kérdés
Minden jó minőségű alapozott, sőt még BB krémet is kipróbáltam én mind mind ki cserepesedik rögtön az arcomon ! Valakinek valami ötlete esetleg?

#bőr #alapozo #cserepesedik
2014. jan. 18. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Alaposan hidratálj alá alapozás előtt és az alapozót próbáld vékonyabb rétegben felvinni. Nekem a legjobban a duo fibre alapozóecset jött be, azzal iszonyú kis mennyiséggel is szuper fedést érek el.
2014. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A duo fibre tényleg jó, ha tudja az ember jól használni. Amúgy ha kicserepesedik az a bőröd miatt van, nincs hidratálva, vagy néha nem árt radírozni sem. Az alapozó is minél jobban fed, annál jobban látszik. Főleg ha nem tudod jól, szépen, gyorsan elkenni. Mindenesetre alapozás előtt mindig hidratálj, az fontos.
2014. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :), szoktam hidratalni alapozas elott sot meg neha 2szer is mielott felviszem talan tul szaraz a borom nem tudom :o
2014. jan. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!