Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen BB vagy CC krémet...

OMG! kérdése:

Milyen BB vagy CC krémet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kombinált bőröm van, pár helyen pattanásos. Milyen BB vagy CC krémet ajánlotok? Nektek melyik vált be jobban? (vélemény, márka, ár)

2014. jan. 2. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Sok-sok vélemény....Remélem segítettem.:)

2014. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Garnier BB krémet használok, és nagyon hatásos nekem.:) Sajnos az én bőröm is eléggé pattanásos és helyenként foltos, de ez a színezett alapozó jól takar, leszárítja a pattijaimat, és simább lesz a bőröm. Nem is drága, max 2000 ft , én a Dm-nem szoktam venni. :) Szóval csak ajánlani tudom.:D
2014. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Többet is próbáltam , garnier , avon, oriflame , maybelline minden félét de a garnier a legjobb.

Hogyha száraz bőröd van akkor a simát ajánlom, hogyha normál, zsíros akkor inkább az olajmentest. Én bátran ajánlom, nagyon jól fed! 1800.- DM-ben és Rossmannban lehet kapni. (CC-nél is jobb szerintem.)

És elöttem levő nem színezett alapozó hanem színezett hidratálókrém! :D

2014. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!