Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Néhány lány miért utálja a...

Néhány lány miért utálja a sminket?

Figyelt kérdés

én sem sminkelem magam mindennap, de amikor igen, akkor nagyon szépnek érzem magam :) élvezem magát a műveletet is :)


de pár lány kifejezetten utálja a sminket. miért?


kort is írjatok :)


2014. jan. 2. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van 10#-nek, már olyan szempontból, hogy ő csak leírta miért gondolja így, nem kellene egyből bele kötni, ez a saját véleménye. Én azért "utálom" úgymond, mert sokan úgy gondolják, hogy csak így néznek ki "valahogy/ normálisan/ szépen".
2014. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem személy szerint nincs bajom a sminkkeléssel, viszont magamon feleslegesnek tartom. Nem mondom, hogy tökéletes vagyok, mert nyilván nem, viszont a bőrhibáim engem nem zavarnak és a barátomnak is tetszek így, természetes arccal. Másnak pedig nem tervezek tetszeni. A szemöldökömet szoktam megcsinálni egyedül, de azt már régóta, mivel a szemöldököm a mindenem és az egyetlen, ami kiemeli az arcom. Se korrektor, se alapozó, se szájfény, se szempillaspirál. Felesleges és időpocsékolás a számomra.
2021. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem tudom miért utálják a sminket, és nem tudom miért hiszi azt mindenki hogy a smink széppé tesz mikor abszolút nem. Csak azokon a nőkön mutat jól akit már eleve szépek.
2023. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!