Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináljak füstös...

Hogyan csináljak füstös sminket? Tudnátok linkelni valami videót, ahol a lány magának készíti el a füstös sminket és magyarul beszél közben?

Figyelt kérdés

Már több éve sminkelek, de füstös sminket még nem csináltam. Most szeretném megtanulni, mert egyébként azt mondják, nagyon jól áll. Mások már csináltak nekem füstös sminket és tényleg jól állt. Viszont kicsit ügyetlen vagyok :S


Tudtok linkelni nekem olyan videót, ahonnan könnyen meg tudom tanulni, hogyan kell elkészíteni?


2013. jan. 18. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mostanában én is barna füstös sminket szoktam magamnak csinálni. Én leírom hogyan csinálom, lehet így könnyebb lesz neked. (Bár előre szólok, nem vagyok profi, de általában jó szokott lenni.) Először én alapozóval kenem be az arcom (Maybelline-Affinton), aztán előveszem a barna szemceruzám, aminek a végén ilyen satírozó szivacsféleség van, abból ezt a fajtát szoktam használni (Avonos: Jillian Dempsey professzionális szemceruza), kihúzom vele alul is, és felül is, de felül vastagabban. Majd alul elsatírozom, majd utána felül is. Én ilyen visszafogottabb cicaszemeket szoktam magamnak, tehát kicsit így kihúzom a szélét. Aztán a belső szemzugba világosbarna szemhéjpúder, majd kintre sötét. Ezt szépen egybesatírozom. Utána fentre a szemöldököm alá általában egy fehér csíkot húzok egy fehér szemhájpúderrel, majd az ujjammal egybesatírozom a barnával. Felül kihúzom gél állagú szemhéjtussal, általában feketével nem túl vastagan, vagy valami csillámossal (hangulattól függ), majd szempillaspirál és kész. Remélem tudtam segíteni :)
2013. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jók a videók és a 2. is jól leírta! :)

Ki is próbálom holnap! Remélem jól sikerül, mert este bulizni megyek és szeretnék füstös sminket készíteni. Vettem hozzá szemhéjfestéket is a héten, amibe van fehér, ezüst, 3 árnyalat szürke és fekete, picit csillámos, pont ideális buli sminkhez. :)

2013. jan. 18. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!