Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Néhány lány miért utálja a...

Néhány lány miért utálja a sminket?

Figyelt kérdés

én sem sminkelem magam mindennap, de amikor igen, akkor nagyon szépnek érzem magam :) élvezem magát a műveletet is :)


de pár lány kifejezetten utálja a sminket. miért?


kort is írjatok :)


2014. jan. 2. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

smink nélkül is szépnek érzem magam,ha sminkelek az alapozót akkor is kihagyom,teljesen felesleges,ha odafigyeléssel az embernek simán lehet szép bőre

20L

2014. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
azt nem tudom, én csak azt utálom, ha valaki sosincs smink nélkül, és mindig agyon van sminkelve 18/L
2014. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

alapozót én is csak a szememre használok. arra azért kell, hogy a szemceruza ne kenődjön el :) bőrhibákra meg korrektor.


igen, az nem jó, ha valaki mindig sminkel.

2014. jan. 2. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Én mindig kifestem magam bulikba vagy ha elmegyek találkozókra..alapozó alap, meg a szempillaspirál is nálam...na meg rúzs...:D régebben erősen sminkeltem magam de felesleges és csúnya lesz pár óra múlva :SSSSS 18/L
2014. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is csak enyhén sminkelek (alapozó, korrektor, szempillaspirál, színtelen ajakápoló).

A szájfények közül csak egyet szeretek (Artdeco chilli).


20l

2014. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utálom erős túlzás, de nem is szeretem.

Macerának tartom.

Elkenődik, kopik (rúzsok, szájfények), ellenőrizgetni, igazgatni kell.

A szemem érzékeny, a hipoallergén "szemészetileg tesztelt" termékektől is könnyed begyullad.

A folytogató "alapozóérzést" sem szeretem. A BB-k, CC-k még hagyján.


Egyébként jól megvagyok smink nélkül is.

Inkább az arcápolásra fordítok kiemelt figyelmet.


29N

2014. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Feleslegesnek tartom. Minden nő sminkel (szinte). Én miért álljak be a sorba? Tőlem ezt ne "várja el" senki...

Ezenkívül nem vagyok szebb tőle és innentől kezdve fölösleges idő -és pénzkidobásnak tartom. Ráadásul állandóan figyelni is kéne közben, hogy ne kenjem el. Nem akarom, hogy úgy teljenek a napjaim, hogy állandóan figyelnem kell rá, hogy ne nyúljak a az arcomhoz, és ha véletlenül mégis, akkor rohanhatok a mosdóba igazítani. Sok vele a nyűg..


24/L

2014. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ez hülyeség hogy "nem állsz be a sorba". igen sokan sminkelnek, de nem mind ugyanúgy, és azért azt sem kéne lenézni, aki sminkel...

amúgy én kisminkelve is hozzányúlok az arcomhoz. alapozót nem használok. a szemem is van, hogy viszket vagy valami, de nem szoktam teljesen elkenni, ezért korrigálni sem kell. egy kis hiba meg fel sem tűnik. számra meg vagy csókálló rúzst használok vagy ajakápolót, ezekkel nem kell foglalkozni, max ajakápolóval újra bekenni a számat, de az 5 mp és nem kell hozzá tükör.:)

2014. jan. 2. 22:30
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem aki kifejezetten utálja (nem az, akit nem érdekel vagy ilyenek), annak biztos valami rossz tapasztalata van a sminkkel. Próbálta, de nem állt jól neki, nem ért hozzá, kényelmetlennek tartja...

Én néha, ha csak itthon vagyok is, leülök a sminkasztalomhoz, és elkísérletezgetek mindenféle színekkel a szemhéjamon, erősebb sminkeket kipróbálok, amiket amúgy nem szoktam csinálni. Ha 1-2 napig nem sminkelek, már hiányzik. De ha munkába sietek, akkor meg szükséges rossznak érzem, még nekiállni sincs kedvem, csak azt szeretem, mikor már kész, és elfogadhatóan nézek ki tőle legalább. Magukat a sminkcuccokat imádom, meg sminkes videókat is nézni.

24/L

2014. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

"ez hülyeség hogy "nem állsz be a sorba". igen sokan sminkelnek, de nem mind ugyanúgy, és azért azt sem kéne lenézni, aki sminkel... "


Feltettél a kérdést, én meg válaszoltam rá. Senkit nem nézek le, csak leírtam a véleményem. Neked nem tetszett. Sorry.. De akkor miért kérdezted?

2014. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!