Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha elmegyek valahova és az...

Ha elmegyek valahova és az alapozó foltokban áll rajtam mit csináljak?

Figyelt kérdés
...
2009. nov. 28. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

1. Ne használj alapozót.

2. Használj mást.

2009. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Talán rossz az alapozód! Vagy túl száraz a bőröd, amikor felviszed!

Krémezd be előtte hidratáló krémmel, ha az sem segít, cseréld le!

Az avon-os, oriflame-es szinezett alapozók egész jók, és olcsók!

2009. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha foltokban áll rajtad az alapozó, gyakran az az oka, hogy a púder sötétebb, mint az alapozó. A te esetedben nem tudom, de ellenőrizd le a kettőt!

Ha már pl. csak a városban veszed észre, akkor hordj magaddal egy vattapamacsot üresen, amire nem teszel semmit, se sminklemosót. és kezd el óvatosan tisztogatni az arcodat, ezzel nem tűnik el teljesen de halványodik.

2009. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kicsit be szoktam vizezni az alapozószivacsot.De vigyázz, mert hamar megszárad és szintén foltos lesz! Vagy száraz bőrre kened fel,előtte 5perccel sima vagy száraz bőrre való krémmel krémezd be,5 perc hatóidő után zsepivel töröld le amit nem szívott be a bőröd és jöhet az alapozás!
2010. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!