Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van ez? Hogy tudnám úgy...

Miért van ez? Hogy tudnám úgy kitágítani, hogy ne ez történjen? /fültágító/

Figyelt kérdés
Mindig elkezdem tágítani a fülemet. Belehelyezem a csigát max. 2mm szélességig. Fel kellek reggel és kegyetlenül fáj, be van gyulladva. Már vagy 3x megtörtént ugyan ez. Segítsetek :)
2013. aug. 3. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt már meg se kérdezem miért akarod kitágítani a füledet, szerintem nagyon ronda fiúnak és lánynak is.
2013. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne is tágítsd, ocsmány mint a bűn.
2013. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok az előzőeknek, senki sem a véleményeteket kérdezte.


Az a baja a fülednek, hogy túlságosan megerőltetted, túl gyorsan tágítottál rajta többet mint szabadna. Lassan haladj, mert ha így folytatod egyenetlenül fog tágulni és bereped, akkor pedig ki kell venned.

2013. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm a gratulációd. Bocs, hogy véleményt alkottunk, hisz ez az oldal erre nem is való.:S
2013. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

1-es

2-es

Ne olyanról alkossatok véleményt, ami nem témához illő, attól hogy ketten undorítónak gondoljátok, még van több milliárd ember a földön akinek tetszik, ezért is felesleges lebeszélés céljából másfelé terelni a kérdést


Kérdező: Ha fülbevlaó lyukról kezded, akkor az baromi sok, 1mm-t kéne megpróbálnod, mondjuk fogpiszkálóval amit letekersz celluxal hogy ne szívja meg magát nedvességgel

Krémet nem árt használni

2013. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A föld lakossága 7,2 milliárd szóval azt, hogy több milliárd embernek tetszik erősen kétlem, MAXIMUM több milliónak. Bocs a kötekedésért :DDDDD
2013. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nap csak 1 mm-t tágíts ..hagyd egy napot pihenni és utána folytasd. Ja és persze (bár gondolom megtetted) fertőtlenítsd le alkohollal. Vagy lehet azért gyulladt be mert nem jól fertőtlenítetted le:)
2013. aug. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
első hülyeséget írt de nagyon! :D minimum 1 hetet várj minden tágítás után...és 6mm töl tágútatsz mindig 2mm et hetente vagy 2 hetente attól függ neked mennyi idő alatt gyógyul be :) nekem 1 hét volt szerintem neked is annyi lesz
2013. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De mivel már ennyiszer próbálgattam, ezért már nagyobb lyuk van rajta mint a rendes fülbevaló lyuk. Ezért nem hiszem, hogy azért van mert gyorsan tágítom :(
2013. aug. 4. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Két dolog:

- gyorsan tágítasz, mm-enként kell! Semmi esetre sem 2 vagy több, és nem hetente vagy naponta, várj vele jóval többet! A kapkodás súlyos következményekkel járhat, és nem csak arra gondolok, hogy elszakadhat a füled, vagy ilyesmi.

- Fontos az ékszer anyaga, tágíts orvosi fémmel, titániummal vagy üveggel, ugyanis ezekkel biztonságos.


Jegyezd meg: a fültágítás nem fáj, nem vérzik és gyullad be, ha jól csinálod! Ha kérdésed van nyugodtan tedd fel, szívesen válaszolok!:)

2013. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!