Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkorára lehet kitágítani a...

Mekkorára lehet kitágítani a fület, hogy az még össze tudjon menni? Mert nekem most van egy 10milisem de nem akarom, hogy majd össze kelljen varrni a fülemet.

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 10-15 mili.
2012. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sose fog már össze forrni, olyan szinten hogy sima fülbevalót tudj hordani, aki nem akarja összevarratni kiveszi és él tovább ugyanúgy mint előtte, kicsit összehúzódik majd, de mindig fogják látni hogy tágítva volt azelőtt, szóval tök mindegy

Ki akarod venni egyébként? vagy csak kíváncsi voltál?

20/F

2012. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5mmig heg nélkül képes begyógyulni...:)

Ezért választottam 5millit a végleges méretnek az enyémhez..előtte utána néztem mindenhol....:D

2012. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem 10mm-es fültágító volt a fülembe, de alvásnál kiesett és reggel nem bírtam visszatenni már úgy h hagytam. kb 4nap múlva már bele tudtam rakni a fülbevalót úgy h az normálisan is nézzen ki benne. A lyuk mostanra teljesen átlagos fülbevaló méretre összement mindez egy hét alatt:) de ez ember és fül függő sztem.
2012. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még kb. 5 mm-et tágíthatsz rajta szerintem, de ez bőrtípustól is függ persze. :D
2012. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!