Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez hanyas fültágitó? És...

Ez hanyas fültágitó? És hogyan tudnám ekkorára kitágitani?

Figyelt kérdés

[link]


A bal szélen lévő lány vörös hajjal.


2010. máj. 16. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 5 milis kb.

nekem is ilyen :)

2010. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. És te hogy csináltad?
2010. máj. 16. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
hmm ez nem csak kamufültágesz?
2010. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

neem, nem hamis fültágesz, mert látni benne a lyukat:D

1., fülpucolónak a szára (előtte lehet beletenni fogpiszkálót is, de azt szigorúan le kell körömlakkozni, mielőtt beteszed, mert felsérti a füled)

2., tollbetét

3., kettő tollbetét, vagy keress valami 1-2 milivel vastagabbat, mint egy szimpla tollbetét

4., szívószál

5., McDonald's-os szívószál

6., ceruza

stbstb.


de egyszerre csak 1, max. 2 milit tágíts rajta, és mielőtt bármit is beleteszel, kend be testápolóval, vagy mindegy mivel, csak hogy jobban csússzon!


Sok szerencsét hozzá!:D

2010. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, legelső voltam!:D
2010. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem nem megy bele a fülpucolónak a szára :S
2010. máj. 16. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj! Én eddig azt hittem, hogy ezt valamilyen szakember csinálja! Akinek ilyen van, mindenki magának csinálta?! Még azokat a hatalmasakat is?
2010. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, megint első vagyok!:D

Hát ha szakember csinálja, akkor úgy szokták leginkább, hogy kivágnak egy kis darabot a füledből, oda teszik bele a tágeszt. Így egyszerre akár 12 milit is lehet tágítani. De ha kiveszed, akkor ott lesz egy lyuk, ami már nem megy össze, mivel ott van kivágva egy darabka.


És igen, olyan nagyra lehet itthon is, saját kezűleg, csak találni kell tárgyat hozzá, illetve venni megfelelő tágeszt. De lehet fülcsigával is, vagy mi a neve.

[link]


Ezt beleteszed, és mindig továbbhúzod a füledben.


Tipp a kérdezőnek: Ha a fülpucoló szárának a végét lenyisszantod(úgy, mintha felvágottat szeletelnél, vagyis így "ferdén" vágd), és így egy kicsit hegyes lesz a vége, könnyebben belemegy. Ha így sem sikerül, keress valami véknyabb tárgyat, de elméletileg így már bele kéne mennie.

2010. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem kb. 3mmes az a fül :S

hmm,amúgy egyszerű...

1. fülbe való

2. esetleg egy 1,6 mmes piercing..

3. 2 vékonyabb szkubi(gumi fonal)

4. 2 vastagabb

5. 4 (: akármelyik

6. valami vastagabb ami nagyobb ,mint volt

2010. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem 6-7 milis mivel nekem most 5 milis a fülem, és ennél kisebb a lyuk benne.
2012. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!