Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mennyit kérnétek egy sminkért?

Ti mennyit kérnétek egy sminkért?

Figyelt kérdés
Ha a saját osztálytársaidról van szó, h sminkeld ki őket mennyi pénzt kérnél cserébe? ha csak a saját termékeid használod, amik nagyrészt márkásak?

2013. júl. 28. 17:57
 1/8 anonim válasza:
Attol függ. Egész arcát sminkeled, alapozo minden? Vagy csak a szemét? Mennyire kell sminkelni, milyen erősen. De szerintem max olyan 5-600at :) Mi fényképezkedés előtt egymást sminkeltünk ingyen..:))
2013. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen erre gondoltam én is. hisz akinek hibátlan a bőre annak felesleges alapozó, korrektor...:)

tudom h ingyen 'illik', de nekem is pénzbe kerül a termék:s meg csak az időmből megy:D

2013. júl. 28. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az alapozónak nem csak az a lényege, hogy a ragyákat eltüntesse. Még a tökéles bőr is ki szokott pirosodni, stb... Az alapozó egy igényes sminkhez kell, egyébként is arra épül rá a többi része a sminknek. De min. a BB krém.
2013. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah, és én is kb. 500-at mondanék, mert csak ismerősről van szó és te sem profi sminkes vagy.
2013. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na a drága cuccaimat én se kenegetném ingyen. Csak nagyon jó barinőknek,akik viszonozzák a kedvességet amikor nekem van rá szükségem. Kérj 500-at szerintem is.
2013. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
barátnőnek ingyen, de azért ez elgondolkodtató, mert igen lehet bunkóság egy osztálytárstól ilyenért pénzt kérni, na de a Mac-es, Clinique-es, cuccaim azért ingyen nem kenegetném el másra:/
2013. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az osztálytárs nem jelent egyet a barátnővel. lehet h ki nem állhatom az osztálytársam de így alakult. ebből a szempontból nem bunkóság szerintem
2013. júl. 30. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:

nem úgy értem :D csak fura... persze ha az egyik osztálytársad kéri hogy sminkeld ki, akit nem szeretsz, akkor az emberben benne van, hogy na most tőled többet kérek:D, amiért mindig szekáltál.... de ha valakivel jóban vagy az osztályból ,még ha nem is vagytok jó batárnők, azért fura... nem tudom ezt így elmagyarázni:DDD

de szerintem is ha saját pénzedből megvett sminkkel sminkelsz, akkor kérj érte valamennyit, mert azt neked is meg kell venned:))

2013. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!