Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kozmetikusok általában...

A kozmetikusok általában mennyit kérnek egy sminkért?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy nem merem megkérdezni a kozmetikust!félek,hogy hülyének néz!vagy nem is tudom miért!:)

Ez egy estélyi smink lenne!Füstös szemet szeretnék,de magamnak meg nem tudodm megcsinálni szépen!


2009. febr. 3. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg nyugodtan. Nem szégyen az, hogy érdeklődsz az árak felől.

Egyébként kozmetikusonként változó, illetve attól függően, hogy milyen smink. Az én kozmetikusom úgy tudom kb. 1500-2000 Ft-ért csinál egy ilyet (város, megyeszékhely)

2009. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a füstös szem nem nehéz gyakorolj otthon :) de ha mindenáron kozmetikus, akkor én is úgy tudom, hogy 1500-2000 körül van, bár estélyi smink lehet több. De mondjuk egy füstös szem 5 perc alatt kész van, max 4000 ha annál többet akar kérni hagyd ott.

És tényleg nem ciki megkérdezni légy tárgyilagos és kérdezz rá. :)

2009. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szalagavatós sminkem Érden 2000 volt, mert 3an mentünk és az egyik csaj ismerte a sminkest, különben azt mondta 2500-3000ért csinálja
2009. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szalagavatos sminken az én kozmetikusomnál 800 Ft volt próba sminkel de az egyik bnőm pedig 3500-at fizetet. Ez nagyon sokmindentől függ. Szerintem is egyenesen kérdezz rá hogy mennyiért csinálja.
2009. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!