Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1950 Ft sok egy szalagavatós...

1950 Ft sok egy szalagavatós sminkért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sok, mondjuk, én jól tudok sminkelni. Nem adnék érte ennyi pénzt. De ha belegondolok, hogy azért már sminkkészletet is kapsz, akkor is sok! Ezt csak rádkenik, nem lesz a tiéd!
2010. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem sok,még vidéki viszonylatban se.lányomnak 3000volt szemöldök szedéssel festéssel..
2010. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok?:O én 8.-os ballagásomon 5000 ft-ért csináltattam a sminkem(profi sminkessel)

Azonkivűl fotózásra(2profi smink) 10.000ft-ot kért a sminkesem...

2010. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én szalagavatós sminkem 2 euró volt,profi sminkes csinálta és kitartott másnap estig, akkor is csak azért jött le, mert lemostam!
2010. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én két éve Törökszentmiklóson pont ennyiért csináltattam és akik másoknál voltak még többet fizettek plusz gyönyörű is lett tehát szerintem egyáltalán nem sok érte. Sőtt!
2010. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát megnyugodtam kicsit, végül is egyszeri alkalomra nem túlzás

remélem jól megcsinálják:) mert ha olyan lesz mint amilyet én is tudok akkor valóban nem fogja megérni:D

2010. dec. 1. 21:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2500 Ft lesz, és ez még sztem az olcsóbb kategória :)
2010. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

úristen ez nagyon olcsó:O hol van? :D

nekem a szalagavatóm 2 éve volt, 3500volt a smink

azóta többször voltam sminkesnél és ez a szalagavatós volt a legolcsóbb eddig:S

2010. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem 2.5 eve volt az eskuvom es "barati aron" 10.000 ft-t fizettem.

A volt sminktanarom csinalta.Kozmetikus es sminkes vagyok tehat nem vagyok amator, de egy ilyen alkalomnal en is elmentem nehogy a nagy izgalomba elrontsam a sminkem.

En nem sajnaltam ra 10.000ft-t.Szep lett es nem kellett idegeskednem, hogy minden rendben legyen :)

Szerintem es meg kozmetikus viszonylatban is olcsonak szamit.

Igaz en tobb mint 2 eve kulfoldon dolgozom sminkeskent, igy a mai arakat nem tudom otthon.

2010. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ahhoz képest, hogy egy szalagavató milyen horderejű esemény és ha azt nézem, hogy az enyémen az osztálytársaimnak milyen gáz sminkeket csináltak magukat sminkesnek is képzelő kozmetikusok (igen, tudom, hogy valamennyi sminkelést is tanulnak, dehát azért...).

Az én sminkemet dícsérte mindenki, hogy milyen szép elegáns, pedig én magamnak csináltam...

Amúgy árban nem sok, sztem csak minőségben nem éri meg, mert ha magadnak veszel az alkalomra egy szemhéjfestéket, vagy valami speciális tust, akármit az már több, mint 2000ft...

2010. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!