Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem magamat?

Hogy sminkeljem magamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem rég kezdtem magamat sminkelni, és szeretnék egy olyan sminket, amit egyszerű elkészíteni..és használhatom suliba is.Eddig csak alul kihúztam feketével és tussal pedig felül..

#j.........
2013. júl. 17. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

18/f

2013. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy indul, hogy a fekete szemceruzát, mint olyat elfelejted.


Szempillaspirál, sötétbarna vagy sötétszürke szemceruza. Pici pirosító, valami nem csillogó, hanem inkább selyemfényű árnyalat. Milyen a bőröd? Vannak bőrhibáid, pattanásaid? Mert akkor alapozó+korrektor, egyébként BB krém és púder.

Én szájfényt, rúzst fiataloknak nem szoktam ajánlani, főleg nem iskolába. Lehet kapni színezett ajakápolót, az bőségesen elég.


Egy sminkes

2013. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm^^
2013. júl. 18. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az alapozót sosem szerettem. 2-szer volt rajtam, akkor is kényelmetlenül éreztem magam, estére lemosáskor kijöttek a pattanások (egyébként nincs pattanásom... és olyat is olvastam, hogy az állandó alapozó használata nem tesz jót a bőrnek, mivel nem tud természetesen levegőzni). Én hétköznapokra csak annyit csinálok, hogy a szemem alatti karikákra kenek egy kis korrektort, kihúzom alul felül a szememet fekete szemceruzával (és nem a szemhéjamat húzom ki fönt, hanem a a szempilláim alatt), majd rakok egy kis szempillaspirált. Ennyit csinálok a szememmel. Ezután egy kis pirosítót használok, bár nem mindig, csak ha olyan kedvem van. Rúzsozni se mindig szoktam, de ha mégis, akkor valami nem feltűnő színt viszek fel az ajkaimra. Lemértem egyszer stopperrel és 2 perc alatt kész voltam mindennel. Tehát tényleg gyors.
2013. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi^^ kipróbálom
2013. júl. 19. 12:58
 6/6 anonim válasza:
szia!Én BB krémet használok alapozónak néha ha pattanásosabb vagyok és nincs időm a kozmetikusra.Szürke szemceruza, szempillaspirál.Ennyi:)
2014. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!