Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem ki magamat...

Hogy sminkeljem ki magamat így? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

Hogy lehet ennyire fekete, erős és látványos vonalat húzni a szemre szemceruzával? Vagy az tussal van alul is?


2010. jún. 26. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az alul is tussal van.
2010. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alul szemceruza van, csak valami nagyon drága márkás szemceruzával van szerintem meghúzva. Azért látod ilyen látványosnak mert a nő bőre nagyon világos. Szempillaspirál, szempillapödrővel, gyöngyházfényű szemfesték.
2010. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én felül ki szoktam húzni tussal, és azután lapos, lekerekített végű ecsettel átmegyek rajta fekete szemhéj árnyalóval. és alul a szempillák alatt is (persze ott nem használok tust) és végül szemceruzával kihúzom a szemem.
2010. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem világos a nő bőre. És igen, valószínűleg alul is tus vagy vízzel kevert mélyfekete szemfesték.
2010. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az szemceruzával van. menj át rajta többször is, húzd egy picit kivülre is, de ne cicásra. azért ilyen látványos, mert a szemzugban nagyon halványan fehér csillámpor van :) nagyon szép, én is igy sminkelem magam.
2010. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!