Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyiket Maybelline spirált...

Melyiket Maybelline spirált vegyem meg?

Figyelt kérdés
Eddig az Essence I Love Extreme szempillaspirált használtam, de már a végét járja, van még egy Astoros Big&Beautifal Boom!, de semmit nem ér szerintem, picit hosszít és kész.. Általában együtt használom őket, úgy nincs velük semmi baj. Most egy Maybelline spirált szeretnék venni,de nem tudom, hogy csalódás lenne-e az Essence után és megéri e plusz azaz 1000 ft? Hosszúak a pilláim és inkább dúsítanám, a legújabb Maybelline valamilyen Rocket szempillaspirál milyen? Melyik vált be nektek?

2013. máj. 21. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem astor play it big van, es az nagyon jo!:) maybelline rocket cucc is jo, de nem annyira mint az astor. Vagy maybelline one by one ami még használható:)
2013. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor lehet,hogy én nyúltam mellé avval az Astoros spirállal...
2013. máj. 21. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
citromsárgát, most nem emlékszem a nevére, valami colossal volume vagy mi van nekem, pufi csomagolású, nagyon szeretem.
2013. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!