Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik maybelline szempillaspi...

Melyik maybelline szempillaspirált válasszam?

Figyelt kérdés

Smokey Eyes

The rocket

[link]

One by one [link]


Nekem is viszonylag hosszú, dús szempilláim vannak, tehát a nagy kefe nem gond, de mégsem tudok dönteni. Nem szeretnék pókláb hatást, szépen dúsítson és hosszítson is.



2013. máj. 9. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül én a one by one-t venném:)
2013. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Rocketet választanám, mert annak a keféjét a Max Factor False Lash Effectről koppintották, és az a kedvenc spirálom. :D Nekem is hosszúak és elég dúsak a szempilláim, és ez nagyon szépen szétválasztja, dúsítja meg hosszabbítja is.

A One by One-ról elég megosztó véleményeket olvastam, és nem tűnik egyáltalán dúsítónak. A Smokey Eyest azért nem választanám, mert inkább a műanyag/szilikonos keféjű spirálokat szeretem.

De azt válaszd, ami neked tetszik, mindenkinek más válik be.

2013. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

Még mindig tanácstalan vagyok, olyan kis hasonlóak, de mindről olvastam jót is, rosszat is, talán ezért nem tudom :)

2013. máj. 9. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
One by one.... Én nagyon sokáig nem találtam megfelelőt a dús és hosszú pilláimra mert az összes spirál miatt csomós lett. Most ezt használom és bevált.
2013. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!