Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maybelline BB krém milyen?...

Maybelline BB krém milyen? Használ (t) valaki ilyet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használtam, de szerintem szörnyű. Nem szép a színpaletta, nehezen lehet megtalálni a bőrszínünkhöz illőt. Az állaga jó, de mást nem tudok felhozni mellette. Gyenge a fedése, ragacsos érzésű felkenve, maszkosan néz ki több rétegben. Megül a ráncokban és nem is tartós, egyáltalán nem hidratál. Vannak nála sokkal jobb BB krémek.
2013. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül ?
2013. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi fedése nincs, a színei rosszak, hozzám egyik sem illett, fura. Ragacsos érzetet hagy maga után, a hidratáló hatása nem elég. Magyarán használhatatlan, felesleges felkenni. És elég drága is, 1800 körül azt hiszem, de ennyiért már néhány helyen koreai BB-t is lehet kapni. Az pedig milliószor jobb.
2013. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pl. Hol lehet kapni? Kombinált bőrre melyik a jó?

Vettem már Garniert, fedése és állaga tökéletes volt és fényvédővtartalma is fontos volt, csak az nem tetszett, hogy pattis lettem.

NIVEA az egy semmi, nem lehet szétkenni, olyan sűrű.

Az Eveline volt a következő ez is sűrű és sárga színű. Így még nem találtam jót.

2013. márc. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!