Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetováltassak a hátamra a...

Tetováltassak a hátamra a férjem jóváhagyása nélkül?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretnék tetoválást, és most elérkezettnek látom az időt, hogy meg is tegyem. De a férjem mivel irtózik a tűtől és a vértől, szerinte nem szép. Azt mondta elválik,ha megcsináltatom. Azóta még elszántabb lettem.Nem akarom megbántani, de én fogom viselni. a hátralévő életemben. Megcsináltassam?
2013. ápr. 8. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mérlegelned kell: a férjed, vagy a tetoválás a fontosabb?

én azt mondom, hogy beszéld meg vele.

nekem is van tetkóm, a barátom bát nem szereti a tetkókat, rajtam abszolút nincs baja velük, sőt el is kísért a szalonba amikor készültek.

bár én kicsit radikális lépésnek tartom azt, hogy valaki egy ilyen dolog miatt váljon el a másiktól.

2013. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem, ha a férjed elválna a tetoválás miatt, akkor valójában nem téged szeret, hanem a tested. Az meg elég szomorú.
2013. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég gyerekes lenne részedről. ez ilyen lázadozás, hogy na csak azért is... beszéld meg vele. de a férjed is elég ostoba, ha ilyen miatt elválik. meg te is ha képes vagy tetováltatni, mikor tudod, hogy akkor válás a vége... komolyna életképtelenség netovábbja ez az egész.
2013. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A férjed természetesen nem tilthatja meg, viszont neked vállalnod kell majd a következményeket. Nem tudom, elválik-e, de valószínűleg kicsit másképp fog közeledni hozzád. Ha ez megéri neked, akkor csináld. De ha hosszútávra tervezel vele együtt lenni, akkor gondold át még egyszer.
2013. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
két ostoba ember...zsák a foltját...
2013. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csináltasd meg persze, hiszen mit számít hogy a párodnak nem tetszik, nem is akarsz neki tetszeni gondolom, vagy hát minimum nem érdekel téged hogy ő ezt pont ellenzi. Ő meg úgyis összeveszne veled miatta, szóval jobb lesz nektek külön. Téged majd boldogít az új tetkód.
2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok meg kompromisszumot kötni, például együtt kerestek valami szép design-t, ha nem akar, nem kell elkísérnie...
2013. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen tetoválást szeretnél? Lehet, hogy a méret ijeszti meg, de ha szeret akkor nem akadályoz meg abban, hogy valóra váltsd az álmaidat! Ha szeret akkor támogatja vagy legalább elfogadja az önmegvalósításodat! :))

Hajrá!

2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!